Czy warto zamienic MDA II na MDA COMPACT ?

  • 3 Odpowiedzi
  • 840 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Obecny

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Aktualnie Samsung I9000 Galaxy S
Czy warto zamienic MDA II na MDA COMPACT ?
« dnia: Maj 21, 2005, 15:35:26 »
Mam MDA II jestem z niego bardziej niz bardzo zadowolony wersja ze 128mb ramu sprawuje sie swietnie, rozmiary mi zupelnie nie przeszkadzaja i tu pojawia mi sie male pytanko co lepszego jest (moze nic) w mda compact ? czy warto sie na niego przesiasc ? czy to ma jakis sens ? bo ze pamieci mniej to juz zauwazylem!

*

Offline some0NE

  • ***
  • 359
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3G [16GB] / Nokia E71 / Holux GPSmile 60 (Palmax GPS)
Czy warto zamienic MDA II na MDA COMPACT ?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2005, 00:45:09 »
problem pamieci rozwiazuje firma PocketPC Techs
( http://www.pocketpctechs.com/detail.asp?Product_ID=JAM-064-128RAM )

a zyskasz... przede wszystkim na wielkosci...
stracisz na ekranie (tylko 2,8")

ale skoro mowisz, ze wielkosc palmtopa nie jest dla ciebie minusem... to nie wiem, czy jest sens sie przesiadac...
some0NE

*

Offline mike

  • *
  • 69
Czy warto zamienic MDA II na MDA COMPACT ?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2005, 12:10:12 »
Wow, ale przeciez przy tej cenie, zwiekszenie pamieci do 128 jak dla mnie nie ma zadnego sensu.

Hmm...jesli wielkosc nie robi Ci roznicy, no to trudno bedzie Ci sie zdecydowac na MDA Compact, gdyz jego glowna zaleta to bardzo bardzo male ksztalty. Jesli chodzi o ekran 2,8 nie da sie na nim poczuc roznicy miedzy 3,5 i nie jest to kwestia przyzywczajenia, a tego, ze ten ekran ma np. bardzo dobra jakosc.

*

Offline adzios

  • *****
  • 1214
  • Płeć: Mężczyzna
  • PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych.
    • Naprawa urządzeń mobilnych
  • Sprzęt: Lutownice IR BGA, Weller, Ersa, HotAir'y i inne cuda do napraw.
Czy warto zamienic MDA II na MDA COMPACT ?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2005, 14:23:35 »
Mike, też zadawałem sobie te pytanie :) ale doszedłem do wniosku że skoro  Era już go ma za 1800 bez cyrografu tzn, że ma zamiar go za pare dni wsadzić do oferty z abonamentem, a wtedy cena tego modelu kapke spadnie z powodu allegro itd... a do tego czasu zmieniłem sobie MDA II na HP h6340 (jest w drodze, bede go miał w poniedziałek.... - oj poszypią się moje pytania w pon. ;) hehe )
PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych