GPRS, soft tweak a mms -y

  • 1 Odpowiedzi
  • 645 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GPRS, soft tweak a mms -y
« dnia: Czerwiec 25, 2005, 13:45:00 »
Witam

Początkowo miałem tego rodzaju problem że palm po wejściu w stan uśpienia rozłączał mi zestawone połączenie gprs. Ten problem rozwiązał programik soft tweak, sesja jest podtrzymywana zgodnie z ustawieniami. Ale pojawił się problem innego rodzaju. Po otrzymaniu , czy wysłaniu MMS-a programik ten również podtrzymuje zestawione w ten sposób połączenie GPRS, tyle że w tym przypatku to problem. Bo po pierwsze, miło było by gdyby tel odebrał/wysłał mms-a i rozłączył się (tak było bez soft tweka), a jeśłi już jest to nie możliwe, to żeby połączenie to było widoczne w "chmurce" tak abym mógł rozłączyć je ręcznie, niestety nie jest i pozostaje tylko soft reset. Bo oczywiśce przy zestawionym połączeniu GPRS do mms-ów nie mogę zestawić połączenia do www. Wiem że mogę w samym soft twek wyłączać funkcje podtrzymywania połącznia, i włączać ja tylko wtedy kiedy wiem że bede kożystał z www czy gg, ale chciałbym skonfigurować tel. tak aby posługując się nim ilośc "kombinacji" ograniczyć do minimum.
I jeszcze jedno pytanko. Czy kiedy mam takie połączenie do MMS-ow zestawione na stałe to czy operator nie nalicza jakis dodatkowych opłat za takie trwające połączenie, wiem że teoretycznie nie powinien ale chciałbym się upewnić)

Pozdrawiam

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
GPRS, soft tweak a mms -y
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2005, 19:15:15 »
Jesli nie przelatuja dane to operator nic nie nalicza - przeciez w GPRSie placi sie za ilosc danych a nie za czas polaczenia. Co do rozlaczenia podtrzymanego polaczenia GPRS dla MMSow to wystarczy wcisnac czerwona sluchawke :)