jak odinstalowac JGUI My Messages?

  • 4 Odpowiedzi
  • 2819 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jak odinstalowac JGUI My Messages?
« dnia: Grudzień 12, 2004, 20:23:06 »
Szukam wolnego miejsca dla Automapy i robie male porzadki.
Niby w System > Memory > Remove programs mam na liscie, ale wykrzacza sie, z enie moze usunac czegośtam.dll bo jest wlasnie w uzyciu. To racja, bo My Messages jest wlaczone. Jak zrobic aby si enie wlaczalo przy starcie (w windows\startup\) go nie ma

*

Offline darekkot

  • ****
  • 705
  • Sprzęt: Acer n311,HTC Touch Pro
jak odinstalowac JGUI My Messages?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2004, 21:23:50 »
Sprobuj go najpierw odznaczyc w start/settings/today/items
HTC Touch Pro,ROM: Lite v.3.0 by qsqa,Radio: 1.02.25.28

jak odinstalowac JGUI My Messages?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2004, 00:24:00 »
O! Dzięki! Nie wpadłem na to wcześniej :)

NIestety to nie rozwiazalo problemu. Program nadal jesy na liscie zainstalowanych, a proba odinstalowania konczy sie komunikatem "czy na pewno chcesz odinstalowac.... [OK]" Mignie klepsydra i program nie znika z listy

Czy po twardym resecie utrace kontakty i elementy z kalendarza? Wlasciwie na tym mi najbardziej zalezy. Wszystko mam na biezaco synchronizowane z Outlookiem, czy przy pierwszym uruchomieniu po resecie wrzuce spowrotem w/w rzeczy?

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
jak odinstalowac JGUI My Messages?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2004, 09:18:21 »
Po twardym resecie utracisz wszystko co jest zapisane w pamieci RAM palmtopa, czyli zostaje tylko czysty system operacyjny. Ale jak masz ustawiona synchronizacje z PC z Outlookiem to mozesz sobie kontakty i kalendarz zsynchronizowac na czysty PDA.

*

Offline puker

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P550, GSMART S1205, SGN,
jak odinstalowac JGUI My Messages?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2004, 12:15:00 »
Po odznaczeniu wszystkich pozycji JGUI w menu start>settings>today>items należy "miękko" zresetować pocketa lub wyłączyć i włączyć, a dopiero po tym odinstalować.