GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy

  • 79 Odpowiedzi
  • 36624 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qwon

  • 18
Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 04, 2011, 16:45:17 »
Niewiedza ma też swoje" plusy dodatnie",chyba mi się po prostu udało,bazowałem na zabawach z symbianem,z Windows Mobile nie miałem styczności wcale a jeżeli chodzi o Windows xp też za bardzo nie jestem mocny.
Szukałem i kombinowałem na różne sposoby,udało się za pomocą Microsoft ActiveSync tylko nie wolno zaznaczać "wytnij" z tego folderu lecz "kopiuj" na pulpit.
Po wszystkich zmianach odwrotnie z pulpitu "kopiuj" do folderu Windows "wklej" ,"nadpisz" i po zawodach.Pozdrawiam.

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 17, 2011, 12:05:54 »
Witajcie ponownie.

Kontynuując poprzednie wątki - wczoraj zadzwonili do mnie z informacją, że telefon wrócił z serwisu i mogę się udać po odbiór. Niestety na miejscu (czyli w sklepie EURO RTV AGD) okazało się, że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie :) i należy mi się wymiana telefonu na nowy. I tu się zaczęły schody : telefon został jakiś czas temu wycofany ze sprzedaży więc mogę sobie wybrać dwa dowolne produkty z całej oferty sklepu oczywiście w równej cenie GSmart`a. O zwrocie kasy nie ma mowy. Brak słów.... 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 12:07:44 wysłana przez Nawrocki »

*

Offline borkokrz

  • 15
  • Sprzęt: GSmart S1205 Cougar & Acer DX900
Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 21, 2011, 10:10:57 »
W internetowej ofercie EURO RTV masz dualsimowego GSmart G1317 na Androidzie. Zawsze to jakaś alternatywa, o ile funkcjonalność DualSIM była głównym powodem zakupu.
Present Phones: Samsung Galaxy Y DuoS & Galaxy Ace

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 23, 2011, 18:30:57 »
Dzięki, ale z telefonami Gigabyte oraz siecią sklepów EURO RTV AGD nie chcę mieć nic wspólnego :)

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 23, 2011, 18:50:42 »
Skoro możesz sobie wybrać dowolne produkty za cenę zakupu tego Gsmarta (nawiasem mówiąc trudno o gorszy wybór) to raczej powinieneś mieć pretensje tylko i wyłącznie do producenta, a nie sprzedawcy bo ten wg mnie robi co może żebyś jako klient był zadowolony.

*

Offline borkokrz

  • 15
  • Sprzęt: GSmart S1205 Cougar & Acer DX900
Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 24, 2011, 08:32:15 »
Trochę przesadzasz - jako DualSIM na WM i alternatywa dla wszelkich klonów HTC moim zdaniem GSmart daje rade. A taka czarna owca w postaci wadliwego egzemplarza mogła się zdażyć każdej firmie i każdemu. Zresztą popatrz na żywotność poszczególnych modeli na rynku - tak do kilkunastu miesięcy to max. Później niestety producenci zakładają, że będziesz miał już zupełnie inny model. A jak już coś sie dzieje z touch-screenem bądź LCD to niestety i tak zazwczaj koszta naprawy przekraczają cenę innego sprawnego egzemplarza.
Present Phones: Samsung Galaxy Y DuoS & Galaxy Ace

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 02, 2011, 18:14:51 »
witam

Sam telefion ok. NAJWIĘKSZY MINUS TO BRAK SERWISU W POLSCU. Ja borykam się z wymianą pęknietego wyświetlacza- jedyne rozwiązanei to wysąłć do producenta, koszt ok.50 euro. Ostrzegam tych co nie kupili.

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 10, 2011, 22:23:20 »
Witam.
ja również odradzam w/w ustrojstwo. Kupiłem w styczniu, po trzech tygodniach rozbiłem dotykową powierzchnię nad wyświetlaczem.
Wiadomo - wina moja, ale chciałem oddać do płatnej naprawy telefon - zakupiłem go w euro rtv agd - i zaczęły się schodki:
1. sprzedawca nie potrafił mi wskazać serwisu i umywa się od napraw innych niż gwarancyjne,
2. dystrybutor - AB s.a. - odsyła do sprzedawcy
3. serwis "wrocław"- odesłał telefon z informacją, że w/w modelu nie serwisują.
4. serwis "czeski" - odpowiedział, że realizują tylko naprawy poprzez polskiego dystrybutora AB s.a.
Po w/w przejściach odpuściłem - jeżeli ktoś może mi wskazać serwis który naprawi mi telefon - proszę o informację.
pozdrawiam

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 13, 2011, 14:57:31 »
Witam ja tez mam problem z uzyskaniem pomocy odnośnie telefonu próbuje bez skutecznie kupić do tego modelu rysik, który zgubiłem:(. I niestety nigdzie nie można go nabyć. Może ktoś ma namiary na kupno akcesoriów do tego modelu.
Pozdrawiam

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 19, 2011, 21:47:24 »
Witam
Mogę pomóc odnośnie naprawy wyświetlacza jak i zakupu rysika, baterii, ładowarki samochodowej.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt przez forum.
MARIO24

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 24, 2011, 20:25:44 »
Witaj MARIO24 jestem zainteresowany kupnem rysika do tego modelu telefonu możesz podać jakieś konkrety w związku z jego zakupem???

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 03, 2011, 21:48:22 »
Witam

MARIO24- czy naprawdę możesz pomóc, nie mam odpowiedzi zwrotnej. czekam na odp.
A może ktoś się kontaktował z kolegą MARIO24. Dla mnie sprawa pilna, bo tel. leży.

pozdr

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 11, 2011, 11:20:27 »
Witam
jestem posiadacze uszkodzonego Gsmarta 1205 (pęknięty ekran) jeśli możesz mi pomóc w naprawie proszę o kontakt na forum lub pod adresem trzynasty@o2.pl

Pozdrawiam

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 29, 2011, 15:29:06 »
Witam wszystkich.
Mam problem z GPS-em, a mianowicie kompletnie nie łapie sygnału. Wcześniej długo znajdował, ale widać było że coś się dzieje i w końcu znajdował. Natomiast po przeinstalowaniu Automapy nie chce ni w ząb znaleźć nawet kawałka satelity. Próbowałem też innych programów do lokalizacji satelit, ale żaden nie łapie. Podejrzewam uszkodzenie odbiornika GPS, ale może ktoś ma pomysły jak sprawdzić czy moduł GPS jest sprawny?
Z góry serdeczne dzięki

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 28, 2011, 13:14:13 »
Witam Wszystkich i stało się nieszczęście pękł mi wyświetlacz w tym modelu. Niestety od tygodnia bezskutecznie pytam i szukam informacji w necie odnośnie możliwości zakupu wyświetlacza całego bądź samej warstwy dotykowej bo ta właśnie mi  pękła. Jeśli ktoś ma namiary na zakup wyświetlacza bądź kogoś kto może wymienić wyświetlacz prosiłbym o informację na forum lub na e-meila ross4@gazeta.pl. Może też ktoś już rozbierał ten telefon i podzieli się spostrzeżeniami. Myślałem by wymienić uszkodzoną warstwę na warstwę dotykową z Samsunga i900 (ta sama wielkość ekranu) zastanawiam się tylko czy później uda się ja skalibrować i czy podejdzie połączenie.

*

Offline GISman

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P535, Asus 639, GSmart 1205, MobileMapper 10
Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 25, 2011, 19:01:02 »
Po 10-ciu miesiącach z GSmartem wyleczyłem się z niego. Jedyną zaletą jest Dual, i tu mimo kilku niedogodności można go ogarnąć. Jedna lista kontaktów jest naprawdę nieoceniona. Na plus także mini- a nie mikrojack oraz względna energooszczędność. Jednak skłonność do mulenia [416MHz w MTK i Marvellu to zdecydowanie nie tyle samo - ale może to kwestia WM6.5], kiepska czułość ekranu w narożnikach i brak manipulatora [joysticka, joypada lub czegokolwiek] wkurza. Słuchawki BT nie udało mi się spiąć, mimo że prościutka Jabra była zawsze wykrywana przez kilka innych fonów. Nie udało mi się aktywować GPSu w żadnym z moich softów nawigacyjnych/kartograficznych [nie sprawdzałem z AM bo tą mam licencjonowaną na P535] mimo różnych kombinacji alpejskich z COM-ami.
Powiedzmy sobie szczerze - to taka sobie komórka, w którą ktoś przez pomyłkę wsadził WM
CzareK

*

Offline borkokrz

  • 15
  • Sprzęt: GSmart S1205 Cougar & Acer DX900
Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 23, 2012, 03:06:55 »
Gdyby ktoś szukał - serwis firmowy GSmart: http://www.orika.pl/index.php?id=1438
Mnie właśnie padł mikrofon :(
Present Phones: Samsung Galaxy Y DuoS & Galaxy Ace

*

Offline GISman

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P535, Asus 639, GSmart 1205, MobileMapper 10
Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 09, 2012, 15:13:02 »
Orika jest mi znana z serwisowania firmowych Asusów 636/639. Jakbym miał tam jeszcze coś wysłać, to już lepiej wyrzucę za okno.
CzareK

*

Offline borkokrz

  • 15
  • Sprzęt: GSmart S1205 Cougar & Acer DX900
Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 11, 2012, 12:37:11 »
Niestety zgodnie z tą stronką http://gigabytecm.com/2012_Support_service.htm, to jedyny autoryzowany serwis w Polsce, więc dla napraw gwarancyjnych nie ma wyboru. Ja tam jestem zadowolony - szybko, sprawnie, bez żadnych problemów.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 02:20:00 wysłana przez borkokrz »
Present Phones: Samsung Galaxy Y DuoS & Galaxy Ace

Odp: GSmart S1205 Różne. Plusy i minusy
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 23, 2012, 18:39:14 »
Telefonu używam od prawie 2 lat. Nigdy nie miałem z nim kłopotów.

Mam natomiast pytanie: czy ukazał się jakikolwiek nowy Rom do tego telefonu ( Gigabyte GSmart S1205 Cougar ) w wersji polskiej ( polish ), czy też np. wersja angielska ze strony gigabyte posiada wbudowany język polski?