Co polecacie ?

  • 64 Odpowiedzi
  • 2193 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Co polecacie ?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 09, 2006, 15:51:03 »
Myslalem, ze sie zrozumielismy, a widze, ze jednak nie...szkoda
Cytat: "Adamerso"
rotfl... tym mnie rozbawiłeś

Skoro masz takie poczucie humoru...
A to nie jest nabijanie:
Cytuj
lol. czyli mda1 jest szybsze  Zawsze widziałem, że vario jest cienkie, ale aż tak?

Cytuj
eee tam... Wszystko co ma 200mhz jest wolne



Cytuj
no i jak to się ma do twojego tekstu "nie lubie jak ktos widzi zalety tylko swojego sprzetu i nabija sie z innych"?

To byly reakcje na Wasze wypowiedzi,chcialem pokazac, ze jak dla mnie Wasz sprzet ma tez wady, ze szybki procek to nie wszystko.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Co polecacie ?
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 09, 2006, 16:10:57 »
A to ja pisałem, że "nie lubie jak ktos widzi zalety tylko swojego sprzetu i nabija sie z innych"?

po prostu ukazywałem sprzeczność tego co mówisz  :bored:

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Co polecacie ?
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 09, 2006, 16:19:05 »
To ja napisalem, bo jak dla mnie to bylo nabijanie i zachwalanie wlasnego sprzetu. Zrobilem to samo co Wy, zeby Wam to uswiadomic i nigdzie nie pisalem, ze tego nie zrobilem to gdzie jest Twoim zdaniem sprzecznosc??
Zwrocilem uwage na temat jednego tekstu, ze pisze glupoty i ze nie bylo przy nim usmiechu i prosilem, zeby tak sie nie zachowywac.
Chyba nadal nie widzisz roznicy miedzy tekstem opatrzonym usmiechem, a nie....

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Co polecacie ?
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 09, 2006, 17:49:07 »
troche mnie nie bylo, ale az milo poczytac ten temat czyzby tu wrzalo i nie ma monotonni. :))  myslalem ze pobudze w was iskierke rywalizacji i ktos zrobi test w tym programie ale nie po to zeby sie nabijac po prostu ciekawość szcegulnie interesuje mnie qtek 9000. ale można zauważyć ze czesc boji się to zrobic bo w przyslosci nie będą mogli napisac ze maja szybkie sprzęty ale to nie ma znaczenie bo w poniedzilek dolacze testy mda2, mda3 i hp 3600 :P
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline Kuras77

  • ***
  • 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS LOOX N560 i C550
Co polecacie ?
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 10, 2006, 11:57:20 »
Oj chłopaki, chłopaki... Normalnie jak dzieci w piaskownicy kłócące się kto ma lepszą łopatkę... Sam jestem posiadaczem Wizarda ale potrafię obiektywnie spojrzeć na własne oraz inne urządzenia. Każdy użytkownik poketów ma też swoje preferencje, więc gadanie z cyklu "mój najlepszy twój badziew" kompletnie nie ma sensu i jest stratą czasu - więcej go stracicie pisząc takie posty niż zyskacie kupując najwydajniejszego pocketa, delektując się szybszym o dwie sekundy otwieraniem Automapy.....
Motorola A925 > HTC Magician > HTC Wizard > FS LOOX C550 > jest FS LOOX N560 + Nokia N82...oraz iPhone 3GS :D