TANI GPRS WAP i Internet! - Nowa idea dla firm! 1gr za 10k

  • 4 Odpowiedzi
  • 3000 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline adzios

  • *****
  • 1214
  • Płeć: Mężczyzna
  • PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych.
    • Naprawa urządzeń mobilnych
  • Sprzęt: Lutownice IR BGA, Weller, Ersa, HotAir'y i inne cuda do napraw.
TANI GPRS WAP i Internet! - Nowa idea dla firm! 1gr za 10k
« dnia: Grudzień 01, 2004, 16:20:19 »
 TANI GPRS WAP i  Internet! - Nowa idea dla firm! 1gr za 10 Kilobajtów!
taniocha! ludzie polecam!
 tu link z opłatami:
 http://www.idea.pl/portal/map/map/corpo_costs_calls?type=CORPO_HM_TALK#
 (o GPRS i Wapie można poczytać w pełnym cenniku który jest na samym dole strony (pdf - 1,4MB) ) a i jeszcze jedno,  jak ktoś ma taryfe "idea dla firm" to radze przejść na "nowa idea dla firm" ta sama cena i więcej minut, tańsze połączenia np teraz mam  w abonamencie 50 min + 1sec naliczanie za free, a mieałem 25min bez 1s naliczania! więc prosze dzwonić na *525 :) i zmieniać plan taryfowy
dla przykłądu - 6h siedzienia na gg - całe 20gr! + vat ;)

(Info do Admina - czy nie nadawało by się to na dobrego newsa na stronie? :) bo dla mnie to rewelacja! a nigdzie o tym nikt nie pisze, a idea się nie chwali tym nawet na swojej stronie, co więcej - znalazłem "promocje" dla mojej taryfy 10MB za 30zł lol a to łatwo znaleść hehe, Pozdrawiam)
PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych

TANI GPRS WAP i Internet! - Nowa idea dla firm! 1gr za 10k
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2004, 19:22:13 »
Sam podawalem info o tym w dniu w ktorym Idea wprowadzila taryfy. Takze news to raczej nie jest:))

pozdrawiam
b

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
TANI GPRS WAP i Internet! - Nowa idea dla firm! 1gr za 10k
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2004, 19:27:38 »
Ten 'news' bardziej pasuje do Hyde Parku. Cena taka sama jak w Plusie (10 gr za 100k) ale tam nie tylko dla firm ale dla prywatnych tez.

TANI GPRS WAP i Internet! - Nowa idea dla firm! 1gr za 10k
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2004, 21:37:41 »
zgadza sie. Ja nie bardoz wiedzialem gdzie moj news wrzucic i Admin wlasnie do Hydeparku go wrzucil. W Idei dla indywidualnych jest paczka 50k za 5 gr, iwec wychodzi tyle samo co w IdF i Plusie, ale sam dobrze wiesz ze uzytkowanie najtaniej wyjdzie w IdF ze wzgledu na taryfikacje. Tak jak rozmowy na sekundowym naliczaniu. W tej chiwli oferta Ery jest koszmarna - paczka 500k. Mam nadzieje ze to zmienia od stycznia (nowe taryfy maja wejsc), bo sam korzystam.

b

*

Offline adzios

  • *****
  • 1214
  • Płeć: Mężczyzna
  • PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych.
    • Naprawa urządzeń mobilnych
  • Sprzęt: Lutownice IR BGA, Weller, Ersa, HotAir'y i inne cuda do napraw.
TANI GPRS WAP i Internet! - Nowa idea dla firm! 1gr za 10k
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2004, 23:23:56 »
Cytat: barthus
Sam podawalem info o tym w dniu w ktorym Idea wprowadzila taryfy. Takze news to raczej nie jest:))
b
heh sorry ale dla mnie to był news :) bo się o tym dowiedziałem na dniach :) i chciałem się podzielić! :) a na forum jestem od 2 dni :/ więc wszystkiego jeszcze nie przeczytałem :) pozdrawiam
PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych