2w1 czy 1+1?

  • 99 Odpowiedzi
  • 4707 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Susek

  • **
  • 162
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mateusz.Suski.info
  • Sprzęt: Acer N311 & HTC TyTn & HTC Touch & FS N560
2w1 czy 1+1?
« dnia: Sierpień 08, 2006, 20:43:32 »
Mam problem :( Muszę się pozbyć swojego SPV, a właściwie już się pozbyłem :/ I nie mogę się zdecydować czy teraz kupić osobno pocketa i telefon czy znowu coś w stylu 2w1... Co doradzicie? Od razu mówię, że raczej zakup nie powinien przekroczyć 1700 zł na cały zakup. Ja się zastanawiam nad kupnem dwóch urządzeń przede wszystkim z powodów bezpieczeńtwa (Wiadomo, nie muszę tak często wyciągać pocketa tylko dlatego, że ktoś przysłał mi SMSa)

Zastanawiałem się nad Sony Ericssonem K700i, bo jest w miarę tani i co najważniejsze - ma bluetooth - to jest podstawa jak dla mnie + jeszcze jakiś pocket, ważne żeby miał WiFi, WM 5.0 (bardzo zalecane), wyświetlacz nie mniejszy jak 2'8 cala, najlepiej, żeby miał slot na zwykłe SD, ale miniSD też może być, w miarę długo trzymała bateria (ok. 4 dni normalnego użytkowania) i dobrze współpracował z K700i, miał polską lokalizację (dobrze popatrzeć na ekran w naszym ojczystym języku), klienta poczty i zamykał się w 1300 zł + np. Mio P550

                                               vs.
Jakiś pocket z wbudowanym modułem GSM (MDA III)

Co lepsze? Czekam na wasze doświaczenia, przemyślenia i porady :P
REGULAMIN !!!!!!!

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2006, 20:45:52 »
wiesz, jeśli masz ok 1300 na same PDA to ja bym brał coś z VGA, np. acer n311, wielkość prawie taka jak spv m3000 czy compact (nawet cieńszy) a jednak ekran VGA to jest to  :proud:

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2006, 20:53:42 »
też miałem Qteka 9100 ... teraz mam acera 311 ;) + komórkę (z BT/GPRS na pokładzie) i uważam, że - na dzien dzisiejszy - jest to lepsze rozwiązanie i sobie chwalę


'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2006, 22:41:59 »
co wam :(

od spv nie ma nic lepszego
no chyba ze tytn ale od tego juz nie ma nic lepszego :P

zrobiles blad ze sprzedales :P
ale jak juz mieszkasz tam gdzie mieszkasz i nie mozesz wyciagnac pocketa jak dostaniesz sms to ciekawie :)

co do poketa to ja bym bral v51x  jako jedyny ma wyjscie tv ma CF i SD wiec duzo dodtakowych opcji mozna podczepic
ma VGA duzy ekran WM5 no i wedle testow jest to najszybszy pocket jaki mozna dostac
a no i cos ostatnio wygral test jako najlepsze uzadzenie do ogladania filmow
jak sie nie myle :P

*

Offline PawelP7

  • *****
  • 1204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy , Asus Transformer TF101
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2006, 23:10:37 »
Kiedyś miałem Nokie Communicator I wcale to nie było wygodne rozwiązanie, po zmianie na Acer'a n311 + Nokia 6021 nie mógłbym już mieć hybrydy.
Były: Nec e228, Nec Mobile Pro 780, Acer n311, HTC Wizard, HTC Universal, Toshiba g900, HP rz1710, Nokia E51, Palm Treo 750v, Palm Centro, OQO 01+, Motorola v8, Nokia E90, HTC Alpine, HTC HD, Toshiba g910, HTC Desire, HTC HD 2,

*

Offline rkolo

  • *
  • 76
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 09, 2006, 00:02:14 »
Cytat: "Emil_rosa"

...od spv nie ma nic lepszego
no chyba ze tytn ale od tego juz nie ma nic lepszego :P

zrobiles blad ze sprzedales...

A tu sie z Toba nie zgodze :!:
Miałem SPV M3000 i strasznie irytował mnie ten sprzęt!
Sprzedałem i kupiłem Asusa 636N i powiem szczerze ze nie żałuje i nie zamieniłbym go na nic innego (przynajmniej na razie ;))
-Sprzedałem SPV bo irytowały mnie w nim błędy i ciagłe problemy ale również bo nie dało sie używać jednocześnie nawigacji i telefonu :!: (ciągłe zwiechy jak tylko tel. zadzwonił :| )
Teraz używam Asusa 636N (który służy mi głównie do nawigacji i rozrywki) + Nokie 6230i (do wiadomych celów ;) )
zestaw sprawuje sie "pierwasza klasa" i z calym przekonaniem moge polecic taki zestaw innym :ok:

2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 09, 2006, 00:13:41 »
Cytat: "rkolo"
Cytat: "Emil_rosa"

...od spv nie ma nic lepszego
no chyba ze tytn ale od tego juz nie ma nic lepszego :P

zrobiles blad ze sprzedales...

A tu sie z Toba nie zgodze :!:
Miałem SPV M3000 i strasznie irytował mnie ten sprzęt!
Sprzedałem i kupiłem Asusa 636N i powiem szczerze ze nie żałuje i nie zamieniłbym go na nic innego (przynajmniej na razie ;))
-Sprzedałem SPV bo irytowały mnie w nim błędy i ciagłe problemy ale również bo nie dało sie używać jednocześnie nawigacji i telefonu :!: (ciągłe zwiechy jak tylko tel. zadzwonił :| )
Teraz używam Asusa 636N (który służy mi głównie do nawigacji i rozrywki) + Nokie 6230i (do wiadomych celów ;) )
zestaw sprawuje sie "pierwasza klasa" i z calym przekonaniem moge polecic taki zestaw innym :ok:


jak to sie mowi co jest do wszystkiego to jest do niczego :P

normalne ze spv nie spelnia idealnie zadnej funkcji ani telefonu ani navi ani odtwarzacza multimedialnego
ale wedlug mnie kupic trzy uzadzenia za 3000 a kupic jedna za 1000 ktore wedlug mnie jest idealnie wyposrodkowane miedzy te funkcje :)

jak tak bys skladal to norma ze do dzwonienia najlepszy jest tel nie wiesza sie i takie tam kupujesz cos kolo 6020 6030 pozadny tel ok 800 pewnie
cos do nawi wiec z modulem gps albo z jakims wiekszym wyswietlaczem najlepiej jakby mialo uchwyt i ladowarki w cenie cos kolo 1000

i cos do zabawy wiec duzy proc ekran vga cos ala del x50v tez kolo 1000

razem 3000 prawie
spv masz za 1000 i ma wszystko w sobie co prawda z pewnymi niedogodnosciami trzeba zyc ale dla mnie lepsze to niz noszenie 2-3 uzadzen ze soba kontakty lataja miedzy pda a tel to trzeba pamietac zeby ladowac i to zeby kozystac z netu na pda trzeba szukam kom i zestawiac polaczenie bo wifi w naszym kraju to jeszcze ciezko znalezc :P

no to tak to wyglada :) to rozwiazanie ma zalety i tamto
wazne w jakich warunkach beda te uzadzenia badz uzadzenie pracowaly
w moich warunkach lepiej postawic na spv :)
szkoda tylko ze tv out niema :(

a zreszta nazekacie na wieszanie
to nic dziwnego jak uzadzenie ma 64MB ram a obsluguje i modul tel i navi naprzyklad

tak btw to gdzies czytalem ze jakas firma wymienia flashki z 64 na 128 ale nie wiem gdzie to mi ucieklo i jakiego pda dotyczylo ???
ma ktos moze to ??? bo to by rozwiazalo wiekszosc problemow z spv :)

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 09, 2006, 10:27:24 »
rkolo

A wystarczylo zaladowac nowego ROMa... i nawigacja i tel. dzialaja rownoczesnie :)
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline marx

  • ****
  • 640
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 09, 2006, 10:45:00 »
opisane w pierwszym poscie zalozenia spelnia chyba MDA Compact II
A z tanich rozwiazan - za 500zl mozna miec MDA II - niestety jest dosyc duzy

Co do wygody - to fakt, strasznie wkurzajace jest jak wm5 wlacza sobie proces defragmentowania flasha gdy ktos dzwoni. Generalnie same urzadzenia moga wszystko, a soft z Microsoftu wiadomo jaki jest :(

Dlatego jak duzo dzwonisz to polecam rozdzielic te funkcje na osobne urzadzenia, podobnie jak duzo jezdzisz - kupic osobne urzadzeni do nawigacji.

Ja z dwoch osobnych przesiadlem sie na jedno (MDA 2) i generalnei jestem zadowolony

*

Offline toja

  • ***
  • 343
  • Płeć: Mężczyzna
  • POZNAŃ
  • Sprzęt: iPhone4S, iPad3
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 09, 2006, 11:29:13 »
Cytat: "ch@to"
też miałem Qteka 9100 ... teraz mam acera 311 ;) + komórkę (z BT/GPRS na pokładzie) i uważam, że - na dzien dzisiejszy - jest to lepsze rozwiązanie i sobie chwalę ...

Cytat: "PawelP7"
Kiedyś miałem Nokie Communicator I wcale to nie było wygodne rozwiązanie, po zmianie na Acer'a n311 + Nokia 6021 nie mógłbym już mieć hybrydy.


No dobrze Panowie a jak wyglada taka sytuacja:

1. Kontakty są w w PDA, dzwoni telefon - więc nie wyświetla się kto dzwoni. Czy jedynym rozwiązaniem jest dublowanie kontaktów z PDA do tel?
2. Chcę używać słuchawki BT, telefon ma być w torbie a rozmowę wybierać / odbierać z PDA. Czy to możliwe?

Może przekonacie mnie do rozwiązania 1+1+(1)* bo mam ten sam problem z wyborem - vide http://pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?t=46614

*

Offline marx

  • ****
  • 640
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 09, 2006, 11:47:27 »
jesli masz sluchawke z wlasnym wyswietlaczem i ksiazka np Jabra BT800 to mozesz jej uzywac do wybierania numeru i dzwonienia

Jest program do synchronizacji kontaktow w telefonie i PDA

*

Offline toja

  • ***
  • 343
  • Płeć: Mężczyzna
  • POZNAŃ
  • Sprzęt: iPhone4S, iPad3
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 09, 2006, 12:41:50 »
Cytat: "marx"
jesli masz sluchawke z wlasnym wyswietlaczem i ksiazka np Jabra BT800 to mozesz jej uzywac do wybierania numeru i dzwonienia

Jest program do synchronizacji kontaktow w telefonie i PDA

Mamma mia  :!: to jeszcze jedno urządzenie do kopiowania kontaktów  :surprised: :(
To ja narazie wolę wash&go - wszystko w jednym   :proud:

*

Offline marx

  • ****
  • 640
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 09, 2006, 12:49:19 »
ja tez wole 2w1
a co do jabry - ona na pewn potrafi korzystac z kontaktow na SIMie, czy potrafi z kontaktow w pda lub telefonie w RAM - tego nie wiem. Nie wiem tez czy ma wlasna pamiec, ale raczej nie.

*

Offline PawelP7

  • *****
  • 1204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy , Asus Transformer TF101
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 09, 2006, 12:59:30 »
Cytat: "toja"
Cytat: "marx"


Jest program do synchronizacji kontaktow w telefonie i PDA

Mamma mia  :!: to jeszcze jedno urządzenie do kopiowania kontaktów  :surprised: :(
To ja narazie wolę wash&go - wszystko w jednym   :proud:

Program nie urządzenie.
Były: Nec e228, Nec Mobile Pro 780, Acer n311, HTC Wizard, HTC Universal, Toshiba g900, HP rz1710, Nokia E51, Palm Treo 750v, Palm Centro, OQO 01+, Motorola v8, Nokia E90, HTC Alpine, HTC HD, Toshiba g910, HTC Desire, HTC HD 2,

*

Offline toja

  • ***
  • 343
  • Płeć: Mężczyzna
  • POZNAŃ
  • Sprzęt: iPhone4S, iPad3
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 09, 2006, 13:07:39 »
PawelP7
 a czy moje dwa przypadki opisane wyżej wyglądają tak jak mi się wydaje czy może jest lepiej?

*

Offline PawelP7

  • *****
  • 1204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy , Asus Transformer TF101
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 09, 2006, 13:15:48 »
1. Z tego co wiem/słyszałem to jest program do synchronizacji kontaktów - czyli dublowanie
2. Wybieranie: Tak jest to możliwe - Ma to już system WM 5.0, co do odbierania to na słuchawce bluetooth możesz to zrobić.
Były: Nec e228, Nec Mobile Pro 780, Acer n311, HTC Wizard, HTC Universal, Toshiba g900, HP rz1710, Nokia E51, Palm Treo 750v, Palm Centro, OQO 01+, Motorola v8, Nokia E90, HTC Alpine, HTC HD, Toshiba g910, HTC Desire, HTC HD 2,

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 09, 2006, 13:18:32 »
Cytat: "toja"
1. Kontakty są w w PDA, dzwoni telefon - więc nie wyświetla się kto dzwoni. Czy jedynym rozwiązaniem jest dublowanie kontaktów z PDA do tel?

Wydaje mi się, że trochę na siłę stwarzasz problem, bo przecież kontakty zapisywane w komórce są jej naturalnym stanem rzeczy, więc identyfikację mamy załatwioną. Poza tym, chyba nie prowadzisz aż tak bujnego/burzliwego życia towarzyskiego żebyś musiał codziennie synchronizować nowe (kasować nieaktualne) kontakty z Outlooka ...
A jeśli by i nawet, to obecne komórki potrafią się synchronizować z Outlookiem, ba - nawet mój stary SE T610 to potrafi - może nie sam, tylko dzięki FMA ale jednak  ;)

Cytat: "toja"
2. Chcę używać słuchawki BT, telefon ma być w torbie a rozmowę wybierać / odbierać z PDA. Czy to możliwe?

ale po co takie kombinacje :?:

Cytat: "toja"
Może przekonacie mnie do rozwiązania 1+1+(1)* bo mam ten sam problem z wyborem

Dla mnie największym atutem (przewagą nad palmo-telefonami) korzystania ze zwykłej komórki podczas prowadzenia rozmów jest łatwość, szybkość i niezawodność - do tego celu została stworzona i spełnia swą rolę idealnie.

'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 09, 2006, 13:36:16 »
http://pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?t=46614

tu i tu posty za tym ze wyciaganie czegos takiego "duzego" ( wedlug mnie spv jest spoko ) sa poprostu smieszne :)
ludzie sie patrza
kusisz zlodzieji

co jeszcze wymyslicie gdzie wy wogole mieszkacie ??

co do ludzi to ja bym to uznal za zalete :) szczegolnie jak sie patrza panienki :P warto zawsze sie wyrozniac w tlumie :P
zreszta co mnie tam obchodzi co sobie inni mysla :) niech sie patrza a co mi tam
co do zlodzieji to moze zegarkow tez nie bedziecie nosic to tez kusi :P
wogole nie wylazcie z domu zawsze jakis pijak moze sie czepic o za cichy chod po ulicy :)
zreszta jak wyciagniesz komorke to moze byc to samo
tylko troszke latwiej ja ukryc :) bo mniejsza :P

*

Offline malik

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 09, 2006, 13:38:09 »
ja oprocz wizz mam n9300 ktora lezy w szufladzie, jak mialbym wszedzie taszczec 2 urzadzenia czyli pda i tel to pewnie o pda bym zapominal , zamienilem n9300 bo chcialem navi, a jak mialem kupowac samego pda za 1000 to wolalem dolozyc troche i kupic pda z fun. tel.Nawet myslalem ze n9300 zostawie a do wiza wrzuce simdate i bedzie do netu.Ale w praktyce wyszlo ze uzywam tylko wiza

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 09, 2006, 17:09:48 »
Cytat: "marx"
jesli masz sluchawke z wlasnym wyswietlaczem i ksiazka np Jabra BT800 to mozesz jej uzywac do wybierania numeru i dzwonienia

Jest program do synchronizacji kontaktow w telefonie i PDA
jejku kiedy to wszystko ladujecie, a jak czesto sie zdarza ze chcesz zadzwonic i albo slchawka rozladowana albo fon. No chyba ze razem ladujesz i maja ten sam czas czuwania. czyli masz sluchawke, telefon i pocketa zapomnialem jeszcze plecak na gadzety :).
To sa dobre rozwiazania wlasnie zamieniam PC na konsole + pc do netu + jeden monitor do gry i jeden do netu musza byc lcd zeby lepiej widziec to 21 cali + jakis media center do rozrywki + ap do wi-fi bo wszystko w jednym to dupa
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 09, 2006, 17:26:03 »
romulus

Zapomniales jeszcze o zmianie kombajnu Fritza na osobny modem do dsl'a+router+switch+router wifi+bramka sip+firewall+centralka tel, bo w jednym urzadzeniu to przeciez musi byc badziewie jak jest razem...

 :P
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 09, 2006, 17:39:37 »
oleyek masz racje
przepraszam zachowalem sie jak gowniarz to juz wiecej sie nie powtórzy :)
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 09, 2006, 17:46:56 »
mysle ze do nawigacji pocket to broken maly ekran itd. wlasnie znalazlem na allegro tv lcd 8cali. no ale dlatego zona ma cieniasa ja mam normalny samochod a zeby nikt mi nie gadal ze ma meska i super przyspieszenie to kupilem sobie suke gs550 katene 4,2 do setki
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline Zayer

  • 11
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 09, 2006, 18:46:18 »
Witajcie od nie dawna odwiedzam forum, dopiero co nabyłembyłem MDA Vario ponieważ męczy mnie noszenie notka i fonu, a MDA wystarczy mi do tego co robię w sieci i do tego dzwonię.
Ch@to, wiele w tym racji co mówisz o prostocie i wygodzie obsługi komórek ale jednka ładowanie dwóch i noszenie dwóch to nie to samo. Trzeba sobie zadać pytanie: Czy większym problemem jest dla mnie to że musze kliknąć 6 razy żeby wybrać Heniu czy Zosia, czy to że o wszytskim musze pamiętać dwa razy. Każdmu według gustu., także Susek musisz zdecydować co Tobie pasuje.
Ciekawy wątek, pozdrawiam.

*

Offline marx

  • ****
  • 640
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 09, 2006, 21:53:51 »
sluchawka ma bardzo dlugi czas czuwania, moge ladowac raz na tydzien, a jak sie wyladuje to przeciez bez niej telefon tez dziala...

*

Offline Susek

  • **
  • 162
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mateusz.Suski.info
  • Sprzęt: Acer N311 & HTC TyTn & HTC Touch & FS N560
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 10, 2006, 08:57:43 »
Właśnie zakupiłem Sony Ericssona K700i :P - taki telefon, żeby się nie wyróżniał, jeszcze tylko zostaje mi pocket ;) Zastanawiam się nad MIO P550 - GPS, WiFi, BT, WM 5.0 - w jednym, czyli coś dla mnie, a może coś innego zaproponujecie? Tylko musi spełniać powyższe warunki (oprócz GPS) - oczywiście musi być w podobnej cenie i jeszcze jedno - jaki program polecacie do wysyłania SMS z pocketa przez BT z komórki i coś analogicznie do odbierania połączeń :P
REGULAMIN !!!!!!!

*

Offline marx

  • ****
  • 640
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 10, 2006, 09:34:02 »
te pytania to juz nie ten dzial

2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 10, 2006, 11:43:17 »
pomimo niedoskonałości kombajna jakim jest mda nie wyobrażam sobie nosić dwóch pudełek zamiast jednego..., ładować dwa urządzenia , o dwóch pamiętać..
Miałem już Mda2 Mda Pro, teraz mam Wizarda i jakoś nigdy choćby przez moment nie miałem chwili słabości... nigdy nie przyszlo mi do głowy rozwiązanie: sprzedaj mda kup szybkiego pocketa i telefon z bt.
Moja praca polega głownie na  nieustannym przemieszczaniu sie  po aglomeracji i ciągłym wsiadaniu/wysiadaniu z samochodu. Obawiam się ze zestaw 1+1 by się nie sprawdzil poprostu
SDTV team

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 10, 2006, 14:09:42 »
Cytat: "bartula"
pomimo niedoskonałości kombajna jakim jest mda nie wyobrażam sobie nosić dwóch pudełek zamiast jednego..., ładować dwa urządzenia , o dwóch pamiętać.

No właśnie - najpierw należy sobie odpowiedzieć na pytanie czy mamy potrzebę stałego noszenia przy sobie obu urządzeń (stałego dostępu do danych/programów w pockecie) ...



'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

*

Offline marx

  • ****
  • 640
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II
2w1 czy 1+1?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 10, 2006, 14:40:15 »
no taka chyba jest idea pocketa - ze sie ma staly dostep
mi hybryda pasuje, jedyne co mi przeszkadza to rozmiar ale niestety maly rozmiar=maly wswietlacz czyli komrpomis jest niemozliwy