[Palm Treo 750v] Przemapowanie QWERTZ w hardwarowej klawiaturze

  • 3 Odpowiedzi
  • 2784 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline eMCej09

  • ****
  • 769
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 2G 16GB; JVC MP-XV841; PALM IIIc;SONY Clie SJ-22; PALM Centro CDMA; GPS P 3104;PSP FAT; NDS CLS  + pare giga MMC I SD
[Palm Treo 750v] Przemapowanie QWERTZ w hardwarowej klawiaturze
« dnia: Czerwiec 19, 2008, 18:23:53 »
Problem jest taki, ze mam Treo 750v (Palm na WM) z wbudowana klawiatua QWERTZ, system zostal zmieniony z niemieckiego na angielski i okazalo sie, ze klawiatura nie dziala, tak jak w pececie, ze uklad klawiszy stanowi tylko i wylacznie oprogramowanie, tutaj Y z Z zostaly zamienione "fizycznie", system jest juz angielski, a oba klawisze nadal sa zamienione, czy da rade jakos prosto przemapowac ich funkcje? Moze jakas prosta zmiana w rejestrze? Chcialbym to zrobic najlepiej bez instalowania jakiegokolwiek softu, ale jesli to bedzie ostatecznosc to moge tez i cos zainstalowac.

Aha moze i sie myle z tym fizycznym przemapowanie, ale nie sadze, zeby ktos celowo dogram do angielskiego ROMu sterownik niemieckiej klawiatury, stad podejrzenie o fizyczna zamiane kodow wysylanych przez klawisze.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2010, 16:24:01 wysłana przez revanmj »
...

*

Offline Gzubi

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hard Core still lives !
Odp: Przemapowanie QWERTZ w hardwarowej klawiaturze Treo 750v
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2008, 15:50:23 »
Witam
udało CI się może przemapować tą klawiature ?
Pozdrawiam
Street racing is not a crime !? Well...it is but f**k it !!

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Przemapowanie QWERTZ w hardwarowej klawiaturze Treo 750v
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2009, 15:46:24 »
Nie chce rozpoczynac nowego watku dlatego pisze tutaj, jako ze mam na oku Palma 750 z klawiatura qwertz i chce zeby byla qwerty... Jest jaka prosta metoda na zamiane klawiszy "z" z "y" ??

Odp: [Palm Treo 750v] Przemapowanie QWERTZ w hardwarowej klawiaturze
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2011, 19:24:49 »
mam Treo 750 angielskiego (na części)i dzisiaj dostałem niemieckiego, przełożenie klawirki z ang. do niemieckiego nic nie daje, macie może jakiś pomysł jak można przemapować?

//
Poradziłem sobie dzięki programikowi http://ae.inc.ru/aekmap.php
pobieramy i instalujemy a załącznik co dodałem wgrywamy do folderu z programem. Dziękuję  :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 16:23:48 wysłana przez Ichi »