" Microsof My Phone " Wasze opinie?

  • 5 Odpowiedzi
  • 1899 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dav000

  • **
  • 243
  • Sprzęt: htc TP2
" Microsof My Phone " Wasze opinie?
« dnia: Czerwiec 30, 2010, 12:43:14 »
Witam, zainstalowałem sobie nowy ROM'ik w którym to dziś zauważyłem owy programik.
Założyłem więc konto @live.com i zsynchronizowałem , kontakty , maile itd.

Muszę Wam powiedzieć ze całkiem fajnie to wygląda, wykonuję  klasyczne kopie jak: PIMbackup, resco backup, ale pomyślałem o najgorszym że tel może zostać ukradziony, czy zgubiony to co mi po Backupie na karcie.
Sama strona jest bardzo przejrzysta i logiczna. Co mi się spodobało można na owej stronie edytować synchronizowane informacje , które to z kolei "przelewane' są  na tel. Możliwy jest automat jak i menual wykonywania kopii.

Czytałem też że za małą opłatą można lokalizować tel , blokować lub kasować dane.
Bardzo jestem ciekaw Waszych opinii , czy ktoś już może korzysta z tego serwera, chętnie poczytam

Pozdrawiam

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: " Microsof My Phone " Wasze opinie?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2010, 14:05:42 »
Jedyne do czego to się przydaje to SMSy, bo nie da się ich synchronizować z Outookiem. Przydaje się do przenoszenia SMSów do nowego telefonu.

Żeby telefon nie zdychał od nadmiaru tychże, może stare SMSy w MyPhone przerzucić do archiwum - tu już jest gorzej, bo trzeba sobie po stronie przerzucać klikając przy tym co niemiara. Nie ma opcji "przenieś starsze niż X"
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline dav000

  • **
  • 243
  • Sprzęt: htc TP2
Odp: " Microsof My Phone " Wasze opinie?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2010, 15:51:18 »
Tylko nie rozumiem dlaczego TYLKO do sms, jak chcesz mieć w outlocku sms, dawno temu instalowałem taką wtyczkę. Wtedy pokazywał sms.

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: " Microsof My Phone " Wasze opinie?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2010, 16:01:22 »
Jak się zwie ta wtyczka? Synchronizuje SMSy w dwie strony automatycznie?

Używam TYLKO do SMS bo reszta się synchronizuje do Outlooka, nie widzę sensu pchać tego jeszcze przez Internet do Microsoftu, zwiększając ryzyko rozjechania się danych.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline dav000

  • **
  • 243
  • Sprzęt: htc TP2
Odp: " Microsof My Phone " Wasze opinie?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2010, 16:05:11 »
Znalazłem coś takiego
http://www.mydigitallife.info/2007/10/07/download-microsoft-outlook-sms-add-in-mosa-plugin/
To co ja robiłem - jakieś 8 lat temu , nazywało się inaczej.
Ale z tego co przeczytasz w linku powinno być dokładnie to czego szukasz

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: " Microsof My Phone " Wasze opinie?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2010, 18:34:14 »
Ale to jest dodatek do 2003. Nie znalazłem takowego do 2010.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4