Komp nie rozpoznaje urządzenia USB MIO P550.

  • 3 Odpowiedzi
  • 25016 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Komp nie rozpoznaje urządzenia USB MIO P550.
« dnia: Marzec 16, 2010, 14:12:36 »
Witam.
Mam następujący problem. Zrobiłem Hard Reset w moim mio, po tym zabiegu komp nie rozpoznaje urządzenia przez co nie mogę sie połączyć z "programem do obsługi urządzeń z windows mobile" a przez to nie moge wgrać polskiej lokalizacji. Posiadam Windows 7, kiedy wchodzę do informacji o sterownikach pokazuje mi takie coś: "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)" Oprócz tego zaraz po podłączeniu urządzenia do USB wyskakuje komunikat że jedno z urządzeń jest uszkodzone i nie może go rozpoznać.
Zamieniłem kabel na inny i nie pomogło, Próbowałem podłączyć MIO do drugiego kompa z Win XP i są te same komunikaty. Wnioskuje z tego że coś nie tak jest z Pocketem.
Prosze o poradę co mogę zrobić, bo przeszukałem formu i nie znalazłem rozwiązania :(

Połączone: Marzec 24, 2010, 16:26:10
Czy nikt się nie spotkał z takim problemem ??  :S
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 16:26:10 wysłana przez Kapitan Pazur »

*

Offline kozunio12

  • ***
  • 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sukces ma wielu ojców, porażka żadnego.
  • Sprzęt: Samsung i5700
Odp: Komp nie rozpoznaje urządzenia USB MIO P550.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2010, 09:25:38 »
Tak, kod 43 oznacza, iż system zatrzymał urządzenie, gdyż zasygnalizowało mu jakieś problemy. Spróbuj podłączyć Pocketa w trybie pamięci masowej i zobacz, czy jest wykrywany w BIOSie w opcjach bootowania napędów. Jeżeli jest wykrywany, to znaczy, że należy jakieś sterowniki do USB do komputera wgrać, jeżeli nie, Pocket jest uwalony, tzn. gniazdo synchronizacyjne.
Było:SPV E650, LG KS20, Samsung Omnia

*

Offline j3ryw

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • chomik jajcus3
  • Sprzęt: Mio P550m, Samsung I550
Odp: Komp nie rozpoznaje urządzenia USB MIO P550.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2010, 15:23:57 »
U mnie Win7 widzi mio P550 i prawidłowo instaluje sterowniki jedynie po odznaczeniu w ustawieniach-połączenia-usb do PC "aktywuj zaawansowaną funkcjonalność"- to ma być odznaczone.
Tylko, że ja mam obecnie wgrany rom z WM6.1 nie pamiętam jak to było w oryginalnym WM5 czy jest taka opcja w ustawieniach.
Mio P550m:WWE-WM6.5-CE-OS-5.2.28005-Build-28005.5.3.0, Mobile Vista 6.50 SeaDragon

Odp: Komp nie rozpoznaje urządzenia USB MIO P550.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2012, 11:19:19 »
Niestety mam to samo.
Próbowałem różnych kablio 2 chińskie, 1 od Nokii. Niestety żaden z nich nie jest wyposażony w filtr częstotliwości - nie wiem też, czy takowy jest niezbędny.

Próbowałem na 2 kompach Win 7 64bit - Dostaję komunikat, że "Nie rozpoznano urządzenia USB", "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)". Ale nie wiem jakiego softa urzyć na Win7
2 komp to Windows XP z ActivSync i niestety taka sama sytuacja...

Cytuj
Spróbuj podłączyć Pocketa w trybie pamięci masowej i zobacz, czy jest wykrywany w BIOSie w opcjach bootowania napędów.
Jak podłączyć go w trybie pamięci masowej?
Proszę o pomoc.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2012, 11:26:08 wysłana przez krzakx »