Kolory w kalendarzu

  • 8 Odpowiedzi
  • 421 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Jamirq

  • ****
  • 640
    • http://www.jamirq.com
  • Sprzęt: bylo minelo
Kolory w kalendarzu
« dnia: Maj 15, 2005, 10:54:57 »
Witam,

Mam pytanie czy w WM2003 jest mozliowsc aby wpisu w kalendarzy bylu kolorowane. W outlooku na PC ustalam sobie, ze spotkanie jest prywatne i wtedy mam je na kolor zielony. Bardzo to ulatwia przegladanie wpisow szczegolnie w widoku tygodniowym. Probowalem PI i AF, ale to sa zbyt rozbudowane kombajny jak na moje potrzeby i wtedy wszytsko sie robi nieczytelne ze wzgledu na zbedna liczbe pol, ikonek i innych informacji. Ewentulanie czy jest jakis soft podobny do Agednusa na PalmOS (byl o wiele czytelniejszy w przgladaniu informacji).

Pozdrawiam,
Jamirq

*

Offline januba

  • ***
  • 271
Kolory w kalendarzu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2005, 07:28:35 »
Witam,
Najlepiej użyj któregoś z programów Agenda Fusiom lub Pocket Informant. Są to nakładki na systemowego Outlooka. Sam się zdziwisz jakie mają możliwości.
Pozdrawiam
Janusz

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Kolory w kalendarzu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2005, 07:32:32 »
Cytat: januba
Najlepiej użyj któregoś z programów Agenda Fusiom lub Pocket Informant.
no przeciez Jamirq napisal wyraznie, ze ich probowal ale sa to dla niego za duze kombajny - dlaczego nie czytasz dokladnie wypowiedzi, na ktore odpowiadasz...

*

Offline Jamirq

  • ****
  • 640
    • http://www.jamirq.com
  • Sprzęt: bylo minelo
Kolory w kalendarzu
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2005, 11:42:50 »
Cytat: lipciopda
no przeciez Jamirq napisal wyraznie, ze ich probowal ale sa to dla niego za duze kombajny - dlaczego nie czytasz dokladnie wypowiedzi, na ktore odpowiadasz...

Lipciopda: dzieki za "obrone" :) a tal na marginesie dlaczego jeszcze pod twoim nickiem nie ma napisu "moderator", mysle ze sobie na to juz zasluzyles przegladajac inne watki.

Wracajac do sprawy, zauwazylem ze pocketowy outlook ma cos takiego jak okreslenie czy spotkanie jest prywatne, czas zajety itd co wplywa na kolor. jednak czy istenieje edycja tych kolorkow bo pomimo poszukiwan nie znalazlem nigdzie takiej opcji.

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Kolory w kalendarzu
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2005, 19:33:00 »
Napis moderator bedzie... ale na nowym forum :)
Jesli mozna zmienic te kolory to pewnie tylko w rejestrze systemowym.

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Kolory w kalendarzu
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2005, 20:43:22 »
mozna jeszcze sprobowa uzyc, ktoregos z programow w stylu ColourMe albo Tweak2K albo moze jakis inny - tak tylko sobie glosno mysle bo nie wiem czy sa tam akurat zmiany odpowiedzialne za kolory w kalendarzu... - jesli bylaby tam taka opcja to zmiany w rejestrach zrobilby za ciebie program :)

*

Offline januba

  • ***
  • 271
Kolory w kalendarzu
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2005, 07:32:18 »
Dotyczy lipcia.Jestem poważnym człowiekiem i mam swoje lata, i łatwo nie daję się wyprowadzić z równowagi, ale na Ciebie to już ani nie mogę patrzyć, ani czytać. Każdemu może zdarzyć się pomyłka i wcale nie mam zamiaru Ciebie przepraszać. Twoje pryncypialne wypowiedzi są denerwujące. Nie mam zamiaru polemizować z tobą i przepraszam wszystkich za wtręt w tym admina za naruszenie regulaminu, ale miano lipcia powinno być inne: piiiii.

*

Offline Rzuf

  • **
  • 211
Kolory w kalendarzu
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2005, 12:27:44 »
januba lipcio ma racje przeciez... z twojego posta wynika ze nawet nie przeczytales do konca tego na ktory odpowiadales...

*

Offline januba

  • ***
  • 271
Kolory w kalendarzu
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 18, 2005, 12:51:56 »
Zgadza się, że nie zauważyłem i do tego się przyznaję. Natomiast Lipcio praktycznie wcina się w każdą rozmowę. Krytyczne uwagi tego człowieka nie raz wkurzyły już parę osób. Uważam, że do takiego krytykowania jest upoważniony admin, a nie człowiek, który wtrąca się tylko gdzie może.
Pozdrawiam,
Janusz