Edycja kontaktow z pliku pib

  • 3 Odpowiedzi
  • 15670 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline garf78

  • 40
  • Sprzęt: Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800
Edycja kontaktow z pliku pib
« dnia: Kwiecień 23, 2012, 18:12:57 »
Sluchajcie wlansie moj HTC TP2 dokonal zywota i juz nic z niego nie bedzie. Cale szczescie ze robilem backup i mam ostatni z soboty na karcie pamieci. W pliku mam ponad 500 kontaktow wiec raczej srednio mi sie podoba ta opcja z edycja plku contacts bo tam naprawde jest masakra. Da rade jakos po ludzku przeniesc te kontakty z pib do formatu np csv itp, zeby pozniej zaimportowac to do newego tel.

Połączone: Kwiecień 23, 2012, 21:19:39
Sluchajcie wlansie moj HTC TP2 dokonal zywota i juz nic z niego nie bedzie. Cale szczescie ze robilem backup i mam ostatni z soboty na karcie pamieci. W pliku mam ponad 500 kontaktow wiec raczej srednio mi sie podoba ta opcja z edycja plku contacts bo tam naprawde jest masakra. Da rade jakos po ludzku przeniesc te kontakty z pib do formatu np csv itp, zeby pozniej zaimportowac to do newego tel.
Zainstalowalem emulator WM, kontakty zaciagnalem i juz moge je przynajmniej normalnie podgladac. Pozostal mi tylko jeden dylemat czy mozna jakos wyeksportowac te kontakty z emulatora do formatu xml, csv
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 21:19:39 wysłana przez garf78 »

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Edycja kontaktow z pliku pib
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2012, 21:39:38 »
W PIM Backup w opcjach backupu jest zakliczek "binary backup". Odznacz, zrób backup w emulatorze i powinieneś mieć kontakty w bardziej sensownym formacie.


Pozdrawiam
Ł.O.

*

Offline garf78

  • 40
  • Sprzęt: Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800
Odp: Edycja kontaktow z pliku pib
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:24:28 »
W PIM Backup w opcjach backupu jest zakliczek "binary backup". Odznacz, zrób backup w emulatorze i powinieneś mieć kontakty w bardziej sensownym formacie.


Pozdrawiam
Ł.O.

odzanczylem jest w formacie csc cool. Excel juz go widzi normalnie i da sie przegladac i latwo bedzie mozna wrzucic do jakiejs noki . Wielkie dzieki :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 10:31:32 wysłana przez garf78 »

*

Offline Skrobel

  • Ekspert HTC Rhodium
  • *****
  • 1996
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Edycja kontaktow z pliku pib
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2012, 16:07:11 »
jeśli miałbyś jeszcze problem z przeniesieniem do innego telefonu to polecam OneMedia Hub, dawniej funambol.com.
Na emulatorze robisz synchronizację z cloudem (jeśli emulek obsługuje internet rzecz jasna), a potem ściągasz klienta do prawie każdego telefonu, w tym nokii (zwłaszcza symbianowych), Androidowców, WinMo, również starszych na S40. Ja używam odkąd się o tym dowiedziałem i działa bez pudła. Dla mnie lepszy od gmaila, bo nie miesza kontaktów i przechowuje dane w formacie Outlooko-podobnym.