Mapy raz jeszcze - prosba o rade

  • 4 Odpowiedzi
  • 2270 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mapy raz jeszcze - prosba o rade
« dnia: Czerwiec 16, 2003, 16:25:57 »
Zastanawiam sie, czy kupic NAVIGO, czy AutoMape. Zalezy mi na dokladnych planach miast (sporo jezdze) i chcialbym dokonac zakupu jak najszybciej. NAVIGO oferuje od zaraz plany 18 miast, AutoMapa dwóch. Jednak AutoMapa zbiera znacznie pozytywniejsze opinie od grupowiczow. Pytanie: czy oplaca sie poczekac(jak dlugo) i zaplacic wiecej za AutoMape, czy brac NAVIGO?



Nieukrywam, ze Chcialbym

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Mapy raz jeszcze - prosba o rade
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2003, 16:53:33 »
a co takiego byś jeszcze chciał ... ??? ;)
Pozdrawiam,
biblo

Mapy raz jeszcze - prosba o rade
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2003, 19:06:54 »
W mapie Polski w AutoMapie większe ulice są podpisane z nazwami. Dotarcie na jakieś mniejsze uliczki może być bardziej kłopotliwe. Jednak na trasie gdy polną drogą trzeba ominąć blokade rolników :) działa wyśmienicie.

*

Offline Radzio

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond P3700  & Nokia E90
Mapy raz jeszcze - prosba o rade
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2003, 21:31:23 »
Ostatnio jechałem z Automapą i wyprowadziła mnie w pole.... Za zakrętem była brama Wojska Polskiego i musiałem zawrócić. Okazało się, że autorzy Automapy nie uwzględnili jednostki wojskowej (miejscowość to Leźnica Wielka w łódzkim). Poza tym mapka spisywała się dobrze. Używam także Navigo i nie jest taka zła (korzystam tylko z planu Łodzi). Jedyne jej minusy to to, że jest dosyć powolna, nie obraca mapy i ma uciążliwe wpisywanie polskich liter.
PS. Znalazłem mały błąd w Automapie. Mianowicie przy pomocy funkcji SZUKAJ, program znajdzie miasto Mielno (chodzi mi o miasteczko w zachodnio-pomorskim nad samym morzem), ale go nie wskaże. Znajduje dwa takie miasta w zach-pom., ale pokazuje dwa razy to samo (nie to nad morzem) pomimo, że na mapie widnieje.

*

Offline buzio

  • 11
Mapy raz jeszcze - prosba o rade
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2003, 09:56:27 »
piotr.iks napisał:

Zastanawiam sie, czy kupic NAVIGO, czy AutoMape. Zalezy mi na dokladnych planach miast (sporo jezdze) i chcialbym dokonac zakupu jak najszybciej. NAVIGO oferuje od zaraz plany 18 miast, AutoMapa dwóch. Jednak AutoMapa zbiera znacznie pozytywniejsze opinie od grupowiczow. Pytanie: czy oplaca sie poczekac(jak dlugo) i zaplacic wiecej za AutoMape, czy brac NAVIGO?



Szkoda, że nie da sie pogodzić lepszej funkcjonalności jednego produktu i lepszych danych drugiego. Możesz poczekać, az AutoMapa zaoferuje plany, albo gdy NAVIGO nadrobi braki funkcjonalne. Sam korzystam z NAVIGO bo chciałem plan Gdańska. Zazdroszczę kilku rozwiązań Automapy, ale producent zapewnił mnie w emailu, że w kolejnej wersji większość niedociągnięć zostanie usunięta.
Sytuacja jest bardzo korzystna dla userów, gdy konkurencja się ściga :)

Pozdrawiam
Bogdan