Jaki sprzet i gdzie do auto-mapy?

  • 36 Odpowiedzi
  • 7366 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline szad

  • *
  • 54
Jaki sprzet i gdzie do auto-mapy?
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 12, 2003, 13:30:04 »
ragozd napisał:

A ja mam fajny uchwyt przyklejany do deski - polecam :) za bodajze 90 zl mozna juz kupic




mozesz zdradzic gdzie go kupiles?


*

Offline mago

  • ***
  • 325
Jaki sprzet i gdzie do auto-mapy?
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 12, 2003, 13:51:18 »
Jeszcze cos mi przyszlo do glowy odnosnie Twojego GPS. Czy nie jest to przypadkiem  Pretec Compact GPS LP (Low Power)? Ten jest podobno fatalny czytalem gdzies test.

soda73 napisał:

Chcialbym zeby tak bylo - byc moze mam jakis gorszy egzemplarz. Niestety u mnie bez ant. zewnetrznej nie jest w stanie ustalic polozenia (pokazuje max. 2 satelity) nawet pod golym niebem na otwartej przestrzeni.

Sprobuje go jeszcze pomeczyc - moze to zalezy tez od sprzetu, z jakim wspolpracuje i np. napiecia zasilajacego CF - nie wiem

*

Offline soda73

  • 28
  • HP Jornada 568 / Qtek 9100 / Toshiba G900
Jaki sprzet i gdzie do auto-mapy?
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 12, 2003, 16:22:53 »
Dzieki za informacje - sprawdze jak sie sprawy maja.
Do tej pory sadzilem, ze on po prostu tak pracuje, tylko na kabelku...


mago napisał:

Jeszcze cos mi przyszlo do glowy odnosnie Twojego GPS. Czy nie jest to przypadkiem  Pretec Compact GPS LP (Low Power)? Ten jest podobno fatalny czytalem gdzies test.

*

Offline drleo

  • 17
Jaki sprzet i gdzie do auto-mapy?
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 12, 2003, 18:26:25 »
sherlock:

[Dodano: 2003-05-08 12:49:25]
I w sumie ja mam jeszcze małe pytanko: potrzebuję jakiegoś uchwytu/mocowania mojego iPAQa 3870 do samochodu.
Co będzie najlepszym rozwiązaniem? Nie chcę zbytnio dziurawić deski rozdzielczej, a słyszałem że przyssawki się odklejają... Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie? :)


Ja rozwiązałem problem w następujący sposób: Kupiłem zwykły mały kątowniczek w sklepie metalowym za 0,90 zł (90 groszy), pomalowałem go na czarno. Posiadam dla ochrony futerał krusell, mam do niego klipsik, dzięki któremu można z powodzeniem iPaqa nosić przy pasku. Kątownik można przykręcić jedną śrubką do deski w dowolnym miejscu  "na wysokości oczu" lub wcisnąć (bez wiercenia) między kieszeń (pół-kieszeń) radia, a deskę. Na kątowniku instalujemy iPaqa z klipsem. Jeśli masz sprawne ręce, lub sąsiada ślusarza, to na końcu kątowniczka można dorobić małą metalową blokadę, żeby Ipaq na szybko branych zakrętach nie zsunął się z kątpwniczka - osobiście nie mam żadnej blokady i nie spada.

Innym pewnym rozwiązaniem, jednak trzeba wiercić jest malutki uchwyt samochodowy Krusella (wkręca się 1 śrubkę) - zakupiłem go zanim zakupiłem kątowniczek. Uchwyt ten kosztuje ok. 20 zł na allegro - ja niestety przepłaciłem w Glenie- 49 zł,  sam omawianyt wcześniej klips kosztuje  na allegro 12 zł.
Ta opcja ma sens jeśli posiadasz futerał Krusella

Rozwiązania są tanie i pewne. Osobiście miałem swego czasu różne uchwyty (głównie do telefonów) na przyssawki, lub klej  i zawsze po pewnym czasie odpadały.



Pozdrawiam

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
Jaki sprzet i gdzie do auto-mapy?
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 13, 2003, 12:57:58 »
A masz moze namiary na ten sklep, jakis telefon, strona www ?

pozd,
Claude
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

*

Offline Cat^

  • *****
  • 1017
    • http://www.catsoft.com.pl
  • Sprzęt: iPhone 4S/32, iPad 2 64/3G, TomTom GO 1005 LIVE
Jaki sprzet i gdzie do auto-mapy?
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 14, 2003, 12:50:32 »
claude_szz:
SCIENTIFIC S.A. 02-785 Warszawa, ul. Puszczyka 9
tel. (22) 644-85-58, fax (22) 641-85-47.

Tytułem uzupełnienia: bardzo miła i sprawna obsługa. :)

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
Jaki sprzet i gdzie do auto-mapy?
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 14, 2003, 13:30:48 »
Thx za namiary, 23.05 bede w WAW to mam nadzieje, ze znajde cos pod moja toshibe
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

 

  • SMF © 2024, Simple Machines | Theme by SMFTricks
  • Copyright © 2003-2024 SMARTedge.IT., Wszystkie Prawa Zastrzeżone