Haicom 204E

  • 4 Odpowiedzi
  • 1559 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Haicom 204E
« dnia: Październik 26, 2004, 09:35:09 »
Mam GPS jak w tytule wraz z Aximem X5 i mam problem czy mogę podłączyć całość w autobusie. Uprzedzając wszystkich przypominam, że autobusy standartowo mają napięcie w gniazdku zapalniczki 24V a nie 12V. Nie chciałbym usmażyć sprzętu. Szukałem na stronie Haicoma ale na temet zestawów do PDA nie znalazłem żadnej specyfikacji.

Haicom 204E
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2004, 14:28:31 »
Cytat: literat
Mam GPS jak w tytule wraz z Aximem X5 i mam problem czy mogę podłączyć całość w autobusie. Uprzedzając wszystkich przypominam, że autobusy standartowo mają napięcie w gniazdku zapalniczki 24V a nie 12V. Nie chciałbym usmażyć sprzętu. Szukałem na stronie Haicoma ale na temet zestawów do PDA nie znalazłem żadnej specyfikacji.
Moim zdaniem potrzebujesz czegos takiego:http://www.tatarek.com.pl/danetechniczne.php?produkt=T466XX

Trzeba jeszcze ewentualnie popatrzec jaki prad bierze ten Twoj Axim ale cos w Tatarku powinienes znalezc.

Piotr


*

Offline vuki

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diament2 oraz Canon 5d2
Haicom 204E
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2004, 18:47:42 »
roznica w voltach jest duza, potrzebny bedzie urzadzenie przetwarzajace 24V na 12V tzw. przetwornica. NIE PODLACZAJ! no chyba ze chcesz usmazyc sprzet!

Haicom 204E
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2004, 23:29:58 »
Dzięki za podpowiedź z Tatarkiem. Już szukam dystrybutora w moim regionie.

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
Haicom 204E
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2004, 10:18:57 »
Cytat: vuki
roznica w voltach jest duza, potrzebny bedzie urzadzenie przetwarzajace 24V na 12V tzw. przetwornica. NIE PODLACZAJ! no chyba ze chcesz usmazyc sprzet!
Przetwornica to raczej urzadzenie przetwarzajace MAŁE NAPIĘCIE na  WIĘKSZE.
Tu potrzebny jest stabilizator, zasilacz z 24 na 12 V. Mały problem.
Produkty firmy TATAREK są znane z dobrej jakości i ten produkt się do tego nadaje. Pamietaj tylko o typie wtyku wyjściowego.