"zasięg" gps w autobusie

  • 2 Odpowiedzi
  • 1504 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

"zasięg" gps w autobusie
« dnia: Maj 23, 2006, 14:30:33 »
Jak wygląda kwestia zasięgu gps w autobusie? Moja mama jest przewodnikiem, i zastanawiamy się nad zakupem jakiegoś prostego pocketa z gps (np. Mio). Główne zastosowanie to oczywiście nawigacja.
Przewodnik, pilot siedzi zawsze z przodu, albo na fotelu obok kierowcy, albo w pierwszym rzędzie siedzeń. Czy Mogą być problemu z sygnałem gps w nowych lub starych autobusach? A jeśli tak - to czy da się je jakoś szybko i tanio rozwiązać?

Re: "zasięg" gps w autobusie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2006, 14:45:52 »
Cytat: "kasłoń"
Jak wygląda kwestia zasięgu gps w autobusie? Moja mama jest przewodnikiem, i zastanawiamy się nad zakupem jakiegoś prostego pocketa z gps (np. Mio). Główne zastosowanie to oczywiście nawigacja.
Przewodnik, pilot siedzi zawsze z przodu, albo na fotelu obok kierowcy, albo w pierwszym rzędzie siedzeń. Czy Mogą być problemu z sygnałem gps w nowych lub starych autobusach? A jeśli tak - to czy da się je jakoś szybko i tanio rozwiązać?


:) to kierowca wycieczki nie wie gdzie jedzie? A tak pomijajac zarty, i wracajac do meritum o ile gps bedzie np.: na sirfie iii to raczej nie powinno byc problemow - chociaz nie sprawdzalem. Moze jeszcze rfmd i nemerix pociagnac, ale to juz kwestia sprawdzenia w konkretnym przypadku.

pozdr
S

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
"zasięg" gps w autobusie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2006, 17:26:20 »
Mój Palmax bez kłopotu działa na tylnym siedzenia auta...

palmus
palmus