Wyświetlacz do Pharos'a

  • 6 Odpowiedzi
  • 4454 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline myfavor

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żeby być sobą, trzeba być kimś.
    • Systemy Inteligentnych Domów
  • Sprzęt: HTC: Diamond,  Touch Pro2, Desire Z
Wyświetlacz do Pharos'a
« dnia: Czerwiec 05, 2009, 00:24:14 »
Może wie ktoś gdzie moge nabyć wyświetlacz wraz z dotykiem do Pharos'a ? I czy części (wyświetlacz, digitizer) z HTC P3300 / Dopod pasowały by do pharos'a ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 01:08:01 wysłana przez myfavor »

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyświetlacz do Pharos'a
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2009, 08:16:42 »
http://shop.ebay.pl/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=htc+pharos+lcd&_sacat=See-All-Categories


czy bedzie pasowal nie wiem,chyba nikt na forum nie robil tego jeszcze z pharosem...
o ekranie od innego modelu zapomnij choc mozesz experymentowac...



najpewniejsza opcja to serwis htc.


jezeli jednak uda ci sie samemu cos zmajsterkowac to chetnie poczytamy o tym na forum.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline myfavor

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żeby być sobą, trzeba być kimś.
    • Systemy Inteligentnych Domów
  • Sprzęt: HTC: Diamond,  Touch Pro2, Desire Z
Odp: Wyświetlacz do Pharos'a
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2009, 10:53:28 »
No w ostateczności serwis htc. Wydaje mi sie że ekran od htc p3400 http://allegro.pl/item653180816_wyswietlacz_lcd_htc_p3400_hurtownia_gsm.html jest identyczny jak ten z pharosa http://www.pdacenter.ru/razborka/razbor_htc_pharos/ Albo mi się tylko wydaje ?

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyświetlacz do Pharos'a
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2009, 11:40:54 »
teoretycznie moze pasowac tak samoo jak moze nie pasowac masz 50% szans,zazwyczaj wyswietlacze nie maja tych samych zlaczy w roznych modelach HTC i eksperymant moze byc kosztowny dla ciebie.



nie jest powiedziane ze wyswietlacz przeznaczony dla pharosa bedzie pasowal a co dopiero wyswietlacz od innego modelu...
do trinity sa minimum dwa rozne modele wyswietlacza a kto wie co wymodzili w pharosie...
Napisane: Czerwiec 05, 2009, 11:35:12
jezeli masz ten wyswietlacz z artemisa pod reka to wymieniaj!
jezeli jednak masz go kupic bo jest tanszy niz ten przewidziany dla pharosa to mozesz zaplacic za swa oszczednosc rownowartosc tego wyswietlacza po czym zamowic jeszcze wlasciwy...



jezeli jednak sa te same wyswietlacze to az taka roznica w cenie by byla?
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline myfavor

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żeby być sobą, trzeba być kimś.
    • Systemy Inteligentnych Domów
  • Sprzęt: HTC: Diamond,  Touch Pro2, Desire Z
Odp: Wyświetlacz do Pharos'a
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2009, 11:52:55 »
Nie mam go pod ręką. Zaryzykuje i kupie ten z allegro a jeśli nie będzie pasował to kupie ten z ebay'a. A co do opłat to kupiłem prawie nowego pharosa okazyjnie za 50 zł ze zbitym wyświetlaczem i ekranem dotykowym wiec jesli nawet bym wpakował w niego te 200zł gdyby faktycznie ten wyświetlacz nie pasował to mysle ze to i tak dużo nie jest :)

Co do ceny to wydaje mi się że są one droższe ponieważ pasuja do telefonów bardziej popularnych na naszym rynku i na które jest zbyt, a przykładowo htc p3400 (którego poraz pierwszy widze dzisiaj na oczy ) jest mniej popularny więc nie ma zbytu na wyświetlacze do niego wiec
sa tańsze.


edit:
Wymieniłem wyswietlacz pasuje do Pharosa od: P3400,P3450, P3300. Są dwa rodzaje wyświetlaczy




W moim przypadku pasował ten drugi.  I Jeszcze jedna uwaga dotycząca rodzaji wyświetlaczy
akurat tu jest pokazane na przykładzie P3300 ale z Pharos'em jest tak samo, sprawdzałem to.



Myślę że nie muszę tłumaczyć. Mam nadzieje że kiedyś może się to przydać komuś :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2009, 15:28:24 wysłana przez myfavor »

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyświetlacz do Pharos'a
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 17, 2009, 15:27:13 »
napewno!

prosze o przyklejenie!


dziekujemy.
Napisane: Czerwiec 17, 2009, 15:25:52
jeszcze jedno pytanko:
wykonales moze podczas wymiany jakies fotki?
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline myfavor

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żeby być sobą, trzeba być kimś.
    • Systemy Inteligentnych Domów
  • Sprzęt: HTC: Diamond,  Touch Pro2, Desire Z
Odp: Wyświetlacz do Pharos'a
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2009, 13:43:34 »
Nie ale tutaj : http://www.pdacenter.ru/razborka/razbor_htc_pharos/ jest ukazana rozbiórka telefonu wraz z wymianą wyświetlacza. Jeśli ktoś nie rozumie "krzaczków" google bardzo fajnie tłumaczy strone na polski :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2009, 13:45:46 wysłana przez myfavor »