REX

  • 34 Odpowiedzi
  • 17717 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
REX
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 12, 2005, 19:19:18 »
Cytat: Tyler Durden
....chociażby 6 miesięcy to bym ci udowodnił że NÓWKI w pudełku - nie jakieś w stanie IDEALNYM ;) tylko NÓWKI były po 139zł.)
Byly na rynku /gielda komputerowa/ ale malo egz a potem tylko osobno stacje dokujace.
Ale popyt przewyzszyl podaz i cena rynkowa poszla w gore.
A towar jest wart tyle ile nabywcy zaplaca i to tyle.

REX
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 06, 2005, 00:35:06 »
Jezeli ktos jest zainteresowany, to:

http://allegro.pl/show_item.php?item=47338084

Pozdrawiam.

REX
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 17, 2005, 08:40:21 »
właśnie moja córka będzie wyjeżdżała na kolonie letnie i już się szykuje. W ubiegłum roku miała organizer sprzedawany kiedyś z telefonami Siemensa, IC35 czy podobnie. Trochę to duże więc pomyślałem właśnie o starym REX 5000. mam też jeszcze starszego - poprostu REX. Rzeczywiście był to fajny sprzęt w czasach kiedy w telefonie można było zapisać telefony tylko na karcie.
Szkoda że nie mmożna nadal go używać pod XP. Ale czy da się jakoś postawić np win 98 z płyty i próbować uruchomić program do synchronizacji?

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
REX
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 16, 2005, 16:29:50 »
pewno,że się da ale to są kombinacje: instalujesz 98 na kompie, przerabiasz dyskietke startową, instalujesz programy, edytujesz rejestr,nagrywasz i... okazuje się, że taki windows z braku pamięci lub innych m$oftowych bajerów się nie uruchamia:). sam próbowałem takie coś zrobić (coprawda nie do synchronizacji rexa) i klapa przez wielkie K. Oczywiście jak chciałbyś się pomęczyć to wystarczy wpisać w googlu windows 98 boot cd i znajdziesz setki opisów, jak to zrobić

*

Offline NeoX

  • 37
    • http://www.szerszen.com
REX
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 23, 2005, 12:26:28 »
Ja was nierozumiem....
chyba z rok temu łączyłem się z REXem 5000 poprzez PCMCIA w latpopie pod XPkiem :/
Instalowałem oprogramowanie z płyty, następnie, chyba na stronie XIRCOMa (tzn. Intela :) Tylko ze z www.xircom.com) była (i zapewne jest do tej pory) aktualizacja oprogramowania dla W2K, zainstalowałem ją, i dało się łączyć przez PCMCIA (nie sprawdzałem przez stacje, bo nie mam RS232 w laptopie), tylko ze czasem nie chciał wykrywać :/ Ale działało...

PS: wiek tos moze czy da sie zrobic aktualizacje do z REX 5000 na 6000?