Pozostałe platformy > Perły z lamusa

Psion, Portfolio i inne cuda

(1/1)

Cosi:
Moderatorzy, wybaczcie prywatę ;)
Niedawno założyłem blog poświęcony starym palmtopom. Na razie Portfolio i Psion, w przyszłości może coś więcej (np. stare Palmy). Staram się skupiać na praktycznych problemach, żadnych ogólników typu dane techniczne albo informacje o Atari Portfolio w "Terminatorze 2" :P
Adres strony: http://palmtop.cosi.com.pl
Pozdrowienia,
Cosi

damkol:
Z całym szacunkiem do dobrej idei, to jednak trochę zalatuje spamem.
PDAClub.pl jest typowo polską stroną - wiele artykułów jest tłumaczonych z innych portali,
forum również prowadzone jest w języku polskim. Zamieszczanie odnośnika do angielskojęzycznej
strony jest wobec tego pomyłką.
Treść ciekawa, ale proponuję dorobić polską wersję.

Cosi:
Język angielski to jest niestety smutna konieczność. Też wolałbym pisać po polsku (zwłaszcza, że pewniej się czuję w swoim ojczystym języku, niż w - mimo wszystko - obcym angielskim), ale na ilu odwiedzających mógłym wtedy liczyć? Może zebrałyby się ze trzy osoby, z których po roku jedna by się znudziła starymi komputerami, a drugiej by się zepsuł palmtop i przestałaby się zajmować tą tematyką ;)
Na świecie jest całkiem sporo miłośników starych Psionów ("EPOC-owych") - głównie z Niemiec, Austrii i Holandii. W Polsce nie znam żadnego. Jeżeli będę widział zainteresowanie ze strony rodaków (czyli odpowiednią liczbę odwiedzin), obiecuję zrobić wersję dwujęzyczną :)

Kusiu:
Mam Portfolio i kilka Psionów, ale traktuję je raczej jako eksponaty niż urządzenia do zabawy. Niemniej jednak z przyjemnością będę śledzić Twój blog.

Cosi:
Dzięki za miłe słowa. Mam taki zamiar, żeby zachęcić kolekcjonerów (a jest ich sporo) do zdjęcia eksponatów z półki i pobawienia się nimi :) Może kiedyś się uda.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej