PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
		Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Palmax => Wątek zaczęty przez: doctor86 w Sierpień 30, 2007, 11:53:49
		
			
			- 
				Witam jest nowym użytkownikiem forum jak i wymienionego w temacie urządzenia.
 Problem tkwi w tym że po wciśnieciu przycisku załacz, wyświetla sie niebieski ekran Windows Mobile 2003- i dalej nic sie wiecej nie dzieje.Resetowalem go ale to nic nie daje. Według mnie urzadzenie jest sprawne , aprobem tkwi w sofcie(windows mobile)
 I tutaj moje pytanie. Czy jest możliwa instalacja nowego Windows Mobile  Skąd mozna wziąsc windows mobile  I jezeli mozna instalowac to jak to wykonac?? Prosze o pomoc
- 
				Witam.
 Próbowałeś hard resetu, czyli wyjecia baterii i przelaczenia  na kilka sekund znajdujacego sie pod bateria suwaka ?
 
 Pozdr,
 Jacek (uzytkownika Palmax)
- 
				Juz sie uruchami kniuk :)
 Nie zanam sie na tym sprzeciku
- 
				Witam poszukuje sterowników do typhoon myguide 7000xl nigdzie nie mogę znaleźć proszę o pomoc
			
- 
				Witam dostałem takie oto urządzenie Typhoon MyGuide 7000 XL. Komputer go wykrywa, i prosi o sterownik którego nie posiadam. 
 Prosze o pomoc
- 
				przyklejone wątki czytałeś?
			
- 
				Tak czytałem, ale mam problem, dlatego napisałem
 Mam windows 7 64bit, i postępowałem według tych punktów:
 
 1. podpinamy urządzenie gdy nie znajdzie sterowników wybieramy opcje nie mam płyty pokaż mi opcje
 2. potem przeglądaj mój komp. w poszukiwaniu oprog. sterownika
 3. pozwól mi wybrać z listy sterowników....
 4. wybieramy COMPAL i USB303
 5. cieszymy sie synchronizacją Visty z PALMAXEM
 
 Punkt 1,2 i 3 mam, ale nie ma tam czegoś takiego jak "COMPAL i USB303"