Pda holux smilie 60- internet

  • 3 Odpowiedzi
  • 15747 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline feryso

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: palmax holux smilie 60
Pda holux smilie 60- internet
« dnia: Wrzesień 09, 2007, 14:52:16 »
Posiadam holuxa 60 GPS smilie i niby wszystko jest w porządku, tylko mam problem z połączeniem z internetem. Pda spinam z pecetem kablem przez złącza USB przez activesynca, klikam opcje - eksoloruj- i mam obraz całego pda, mogę dogrywać mapy itp . W pda mam windowsa mobile 2003, a więc system w języku angielskim. Opiszę swoje działanie-wchodzę w settings-connection-advanced-select networks i w network management zaznaczam-my isp- w pierwszej zakładce i - my isp- w drugiej zakładce.Dodam że próbowałem innych opcji np: zaznaczałem- my work network- i inne, ale z internetem nie mogę się połączyć. Jeszcze dodam że w folderze- network cards- configure network adapters- w zakładce jest do wyboru - work lub internet- i tu jest ciekawe bo jak zaznaczę-internet- to po wyjściu z tego folderu i powrocie w zakładce w kółko pojawia się- work. Jestem słabeuszem w komputerach i prosiłbym o pomoc w nieskomplikowanym języku.

 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2007, 18:19:22 wysłana przez feryso »
Pozdrawiam - feryso

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: Pda holux smilie 60- internet
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 10, 2007, 20:47:54 »
palmus

*

Offline feryso

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: palmax holux smilie 60
Odp: Pda holux smilie 60- internet
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2007, 18:18:54 »
Jeśli chodzi o drugi link to wstępnie przejrzałem i po powrocie do domu zaraz przystąpię do działania. O efektach konfiguracji poinformuję pozniej .Moje zaniepokojenie wywołuje fakt : kolega posiada mio 550 z Windowsem M 2005 i po wejściu - karty sieciowe- wybiera się- internet- i po wyjściu i ponownym wejściu jest tam - internet- a w moim holuxie w kólko wskakuje - work . No ale zobaczymy jak pokombinuję , a tymczasem na razie Dzięki Bardzo!
Napisane: Wrzesień 11, 2007, 12:19:07
Już wszystko gra!!!. Troszkę inaczej niż.w.g. opisu w 2 linku, bo musiałem znależć 4 zakładkę o nazwie- Manage existinq connection- i tam w polu- General- opcję- My work network- zmieniłem na - The internet. Wszystko śmiga.  Ale bez pomocy tego linka w życiu bym na to nie wpadł ( kłania się j. ang.) Palmus! jeszcze raz W. Dzięki- temat załatwiony.



Pozdrawiam - feryso

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: Pda holux smilie 60- internet
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2007, 10:22:30 »
Doskonale cię rozumiem, kiedyś miałem podobny problem;-))
palmus
palmus