ekran "dziś" w holuxie

  • 4 Odpowiedzi
  • 1862 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ekran "dziś" w holuxie
« dnia: Czerwiec 05, 2006, 22:30:58 »
Za żadne skarby nie moge miec wpływu na wygląd ekranu głównego, pojawiają sie jedynie programy zainstalowane (automapa była ale zniknęła). Nie mozna umieścic skrótów do gier itd. Motyw jest albo banalny albo niemozliwy, wykorzystałem juz wszystkie możliwości. Proszę o pomoc

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
ekran "dziś" w holuxie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2006, 22:53:37 »
Hard reset też?

Palmus
palmus

ekran "dziś" w holuxie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2006, 15:36:34 »
Hard reset? Mam sprzet od miesiaca, od nowości nie było na to wpływu. Mogę tylko wybrac z podanych pragramów (kalendarz, kontakty, dokument word itd). Nie można umieścic tam nic swojego np. skrótu gry. Totalna paranoja, ten bajer wydawał mi sie zupełnie podstawowy - możliwośc ingerencji w ekren główny. Może ktoś przedstawi zrzuty ekranu głównego swojego palmaxa i ewentualnie wyjasni jak to zrobił. Naprawde trace wiare w siebie bo widziałem ekrany główne innych producentów i tam sprawa jest zupełnie otwarta.

pozdrawiam

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
ekran "dziś" w holuxie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2006, 17:15:10 »
Cytat: "pablosky"
Hard reset? Mam sprzet od miesiaca, od nowości nie było na to wpływu. Mogę tylko wybrac z podanych pragramów (kalendarz, kontakty, dokument word itd). Nie można umieścic tam nic swojego np. skrótu gry. Totalna paranoja, ten bajer wydawał mi sie zupełnie podstawowy - możliwośc ingerencji w ekren główny. Może ktoś przedstawi zrzuty ekranu głównego swojego palmaxa i ewentualnie wyjasni jak to zrobił. Naprawde trace wiare w siebie bo widziałem ekrany główne innych producentów i tam sprawa jest zupełnie otwarta.

pozdrawiam

Sprawa jest otwarta ale po zainstalowaniu dodatkowego softu! I to w każdym pockecie. Holux nie jest tu wyjątkiem.
Zajrzyj http://www.pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?t=26708 Tam możesz obaczyć co ludzie mają i poczytać jakimi programami się takie rzeczy robi.

ekran "dziś" w holuxie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 09, 2006, 21:01:37 »
Cytat: "pablosky"
...Może ktoś przedstawi zrzuty ekranu głównego swojego palmaxa i ewentualnie wyjasni jak to zrobił....

http://www.pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?p=164312#164312
odrazu w watku wyjaśniłem czym robione  :wink: