czy jest jakaś zalecana karta pamięci do palmaxa?

  • 7 Odpowiedzi
  • 2099 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tylut

  • 24
czy jest jakaś zalecana karta pamięci do palmaxa?
« dnia: Marzec 14, 2006, 14:06:34 »
czy ktos moze zalecic mi jakaś sprawdzoną karte pamięci do palmaxa o pojemnosci 1GB?

czy jest jakaś zalecana karta pamięci do palmaxa?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2006, 22:23:00 »
Nie ma żadnych zaleceń/przeciwwskazań co do poszczególnych kart pamięci. Polecam osobiście karty Kingston'a. Do tego warto przeszukać forum, temat wałkowany setki razy.

*

Offline tora

  • 48
    • http://www.diagtronik.pl
czy jest jakaś zalecana karta pamięci do palmaxa?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2006, 00:20:11 »
zalecana jest jak największa  :twisted:  :wink:  :wink:
2G to niestety za mało żeby pomieścić np AM i TT jednocześnie.
więc kilka kart, jak największych
a aplikacje najczęściej otwierane, na wszystkich kartach niestety,  inaczej robi sie   problem.

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
czy jest jakaś zalecana karta pamięci do palmaxa?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2006, 13:02:47 »
Na 1G swobodnie działa AM i TT w wersji AUS, DE,CZ, i PL.Zostaje jeszcze ok 400M free
Palmus
palmus

*

Offline ksz

  • 42
  • Sprzęt: Palmax GPS 2005r. :)
czy jest jakaś zalecana karta pamięci do palmaxa?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2006, 13:45:34 »
Ja w Palkmaxie mam 2GB Kingston i mam zainstalowaną Automapę (FULL) i Destinatora (wszystko prócz GB,IRL,Wschód) i zostaje mi FREE ok 600MB !!!!
Zadnych komplikacji nie mam!!

czy jest jakaś zalecana karta pamięci do palmaxa?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2006, 16:17:21 »
Karty pamięci róznią sie nie tyle pojemnością (banalne?!) ale równiez róznica w zapisie/odczycie danych.  Z Kingstona są chyba z trzy modele, podobnie SanDisk. Ja osobiście jade na 1GB Kingston Ultimate X133. Dlaczego taka (w tej cenie masz 2gb)? Podobna na wolniejszych kartach w Europie (większe miasta) moze zdarzyc sie sytuacja w której karta nie nadazy za GPS.

*

Offline ksz

  • 42
  • Sprzęt: Palmax GPS 2005r. :)
czy jest jakaś zalecana karta pamięci do palmaxa?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 09, 2006, 15:10:01 »
no to o tym nie słyszałem ale niearaz jeździłem bo naprawdę dużych miastach (Wiedeń,Rzym czy Berlin) i nigdy nie miało miejsca takie rzeczy zeby GPS nie nadążył. No chyba że tunel to sygnał się traci ale to normalka nie.

czy jest jakaś zalecana karta pamięci do palmaxa?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 09, 2006, 15:41:02 »
Tak polecił mi sprzedawca..wydawał się przekonany swoich racji . Nie moge jednak stwierdzic jednoznacznie ze : nie ma róznicy miedzy wolniejsza a szybszą (w sensie tej konkretnej awarii, bo róznica jest na pewno) :?