zwisy Palma

  • 5 Odpowiedzi
  • 856 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwisy Palma
« dnia: Lipiec 13, 2001, 21:56:00 »
No wlasnie jak czesto wiesza sie PalmOS.




Przymierzam sie do zakupu takowego urzadzenia ale najpierw chcialbym wiedziec jak bezpieczne beda moje dane.




Czy szanowni koledzy mogliby sie szczerze wypowiedziec jak czesto zdarzaja sie takie pady i jakie sa ich skutki (domyslam sie ze dane na kartach pamieci raczej ocaleja).

*

Offline DP

  • *
  • 54
zwisy Palma
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2001, 23:23:00 »
ujme to tak jak sam ni popsuje samo sie nie zawiesi, powazniej nie powines sie martwic system sie nie wiesza moze jedynie wystapic fatal erorr jak zainstalujesz "jakas dziwna aplikacje" ale i na to da sie poradzic, zapeniam cie ze nie jest to awaryjne uzadzonko

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
zwisy Palma
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2001, 00:47:00 »
Palm OS to bardzo stabilny system, i sam raczej sie nie psuje. I nie wymaga tez "opieki". Jezeli nie bedziesz eksperymentowal z jakims dziwnym oprogramowaniem to nie powinno byc problemow...




Ja mam zautomatyzowany backup na karte, Palm go sam robi w nocy, a dane na kartach na pewno ocaleja, tu sie nie masz co martwic.




Poza tym jesli czesto synchronizujesz Palma z PC to Twoje dane tez beda bezpieczne...

zwisy Palma
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 17, 2001, 17:05:00 »
Dzieki za odpowiedz. Rozumiem, ze sam OS nie bedzie sprawial wiekszych problemow (to dladego nie wybralem produktu MS ;).




A jak wyglad sprawa z niezawodnoscia sprzetu.




Moze ktos prowadzi statystyki awaryjnosci, ktore modele roznych firm psuja sie zadziej a ktore czesciej.

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
zwisy Palma
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2001, 15:42:00 »
Produkty MS dla PDA czyli obecnie POCKET PC sa rowniez




bardzo stabilne. Trzeba wprowadzic 'jakis obcy' soft by go zawiesic.  W zadnym wypadku nie utożsamiajcie dzialania




WIN MS z pecetow. Oprogramowanie firmowe działa niezawodnie, szybko. Dodatkowo backup na karty CF lub przez synchronizacje powoduję ze jest to bezpieczne. Ponadto




urządzenia te posiadają akumulator oraz baterie podtrzymującą więc problem zaniku zasilania tez nie stanowi problemu.

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
zwisy Palma
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2001, 15:22:00 »
Perla - czego uzywasz do polskich znakow? Bo ja Sunnysoft InterWrite ale nie jestem zadowolony...