zlot

  • 28 Odpowiedzi
  • 1738 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zlot
« dnia: Maj 30, 2001, 23:32:00 »
a moze jakis maly zlocik?

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
zlot
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2001, 00:44:00 »
O tym już mowa w temacie Statystyka.




Nie wcześniej niż w lipcu i prawdopodobnie w Wawie lub Poznaniu - cierpliwości :)

*

Offline Badi

  • 26
zlot
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2001, 09:41:00 »
ja proponuje poznan, fajniejsze knajpy

*

Offline Aleksander Kapica

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
zlot
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2001, 10:53:00 »
coraz dalej... coraz dalej... :)

zlot
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2001, 11:34:00 »
Hi!




Ej ludziska nie zartujcie, zlot bedzie w wawie, najlepsze polaczenia kolejowe z reszta miast. Pozatym co "stolyca to stolyca"

*

Offline Cezex

  • ***
  • 493
    • RedFish
zlot
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2001, 14:26:00 »
Popieram, popieram :)

*

Offline Badi

  • 26
zlot
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2001, 14:28:00 »
co za regionalny nacjonalizm ;) czy raczej tyleczkow poza stolice nieche sie ruszyc? pozatym do stwierdzenia "stolyca to stolyca" bylo trzeba dodac duza brudna i nieciekawa.... do poznania tez sa dobre polaczenia ;)










zlot
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 31, 2001, 14:53:00 »
do Wawy prawie wszystkim blisko, zawsze bedzie czas przyjechac...




glosuje za Poznaniem :)

*

Offline Cezex

  • ***
  • 493
    • RedFish
zlot
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 31, 2001, 16:13:00 »
Ostatnio byłem tam samochodem - co za koszmar. Jednokierunkowe uliczki w okolicach Multikina przyprawiały mnie o palpitacje serca...









Warszawa jest tak samo czysta jak i Poznań i prostrza w komunikacji :)









GŁOS na W-we :)

zlot
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 31, 2001, 17:12:00 »
Ja tam wole Poznan, bo blizej "zapadnej Jewropy" niz nasza stolyca (co widac, slychac i czuc :). I wcale tego nie pisze jako sercem z Poznania (scislej rzecz biorac ejber z Lazarza - wtajemniczeni wiedza o co chodzi :) A poza tym co tym warszawofilom proponuje mala wycieczke krajoznawcza. Inne miasta tez daja sie lubic :)

zlot
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 31, 2001, 17:12:00 »
Cezex - swieta racja. Warszawa da sie polubic -no i metro nam sie wydluzylo  ;)

zlot
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 31, 2001, 17:39:00 »
Po ostatnich doswiadczeniach na zlocie w Lodzi, pytanie nalezaloby postawic tak: gdzie latwiej o tani nocleg dla przyjezdnych? Mnie tam Wawa pasuje, bo zlot w Wawie kosztuje mnie tyle, co zarcie w knajpie. Ale myslmy globalnie, zeby to sie wszystkim jakos w kosztach oplacalo. Lodz byla dobra, bo posrodku Polski, z Poznaniem juz gorzej, pod tym wzgledem Wawa lepiej wypada.

zlot
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 31, 2001, 18:28:00 »
...ale ten Poznań (OK)

*

Offline Aleksander Kapica

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
zlot
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 31, 2001, 19:50:00 »
Mac - jak sonda dociagnie do 200 glosow to jesli mozesz zamien ja na "zlot - w jakim miescie", potem zeby nie bylo takich problemow o ktorych mowil hubson, nalezy wybrac ochotnika ktory na miejscu sprawdzi, tak jak mlf, hotele studenckie, schroniska i inne takie i bedzie prowadzil zapisy przez maila tego kto sie pojawi. Potem mozna na podstawie tego rezerwowac gdzies miejsca. Jak na razie chetnych jest wielu, tyle ze ostatnio tez szumu bylo duzo, a malo kto sie pokazal. Jesli by teraz rzucic zlotowke miedzy warszawiakow i poznaniakow do w przeciagu dwoch dni bylby z niej drut, ale to troszke nie o to chodzi, jak ktos chce to przyjedzie i z Rzeszowa do Szczecina, byle by tylko zapewnic mu godziwy nocleg i mile towarzystwo.









Pozdrawiam wszystkich




a w szczegolnosci uczestnikow I Ogolnopolskiego Zlotu Uzytkownikow Palmow :) ( I OZUP ) :




mlf, Mac'a, CHAMERa i HuBsOna

zlot
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 31, 2001, 20:11:00 »
ollie: "wybrać ochotnika" to brzmi zachęcająco - teraz będą przerzucać organizację jedni na drugich zamiast koniecznie chcieć u siebie urządzać zlot ;)




pokłon dla Twego geniuszu rozwiązywania takich konfliktów :D









pozdrówka

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
zlot
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 31, 2001, 20:35:00 »
Ja jako jeden z maniaków-poznaniaków mogę się poświęcić i poszukać najlepszych noclegów za najniższą cenę (albo może rozsądną, bo za najniższą nic nie jest za dobre :) ), może z pomocą Hiromatsu :). Ja byłem kilka razy w Wawie i proszę stoliczanie nie obraźcie się, ale Poznań jest znacznie ładniejszy, albo chociaż bardzo ładny, co chyba może mlf potwierdzić :)

zlot
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 31, 2001, 21:03:00 »
Dobra, co noclegu to bede walic prosto z mostu. Pracowalem kiedys na UAMie (ale juz chyba pracowac tam nie bede...:-/, pracowalem tez w Poznanskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym (pozdroofka dla Weglarza). Obok PCSSu (ten sam budynek) na Wieniawskiego jest hotel PANu w ktorym pracownicy szeroko rozumianej nauki mogli rezerwowac pokoje. Zobacze co sie da zrobic, moze bede w stanie wydebic jakies tanie miejsca, ale to dopiero po moim powrocie ze Stanow. Miejsce jest dosc strategiczne tj. cisza i spokoj, blisko dworca kolejowego, najblizszy pub (Zag) jest 5o metrow od hotelu, speluna (Stajenka Pegaza) o 100. Jesli cos sie zmienilo prosze mnie poinformowac. To tyle gwoli wielu atutow Poznania.

*

Offline Badi

  • 26
zlot
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 01, 2001, 15:49:00 »
Jendym slowem Poznan, tylko faktycznie niech ktos rozejzy sie za tanimi noclegami

zlot
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 01, 2001, 18:37:00 »
Mysle, ze masz racje :). Trzeba tylko wymyslec jakis uczenie brzmiaca nazwe dla zlotu, cos a la "Wdrazanie nowych aplikacji dla komputerow narecznych opartych na platformie Palm OS". Musi brzmiec nadecie i malo zrozumiale, wtedy pokoje w hotelu PAN murowane :)

*

Offline Badi

  • 26
zlot
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 02, 2001, 13:42:00 »
"Wdrazanie nowych aplikacji dla komputerow narecznych opartych na platformie Palm OS".  to by tak brzmialo oficjalnie mniej wiecej niewoficjalnie to mule ze tak " "Wdrazanie duzych ilosci napoi opartych na duzej zawartosci alkocholu" ;)

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
zlot
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 02, 2001, 14:01:00 »
"Systemy organizacji firm i osób prywatnych, oparte na technologii Palm OS", to moja propozycja :)

zlot
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 03, 2001, 02:48:00 »
Jestem tez za moim miastem, czyli Poznaniem.

zlot
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 03, 2001, 22:54:00 »
Czyli problem "gdzie" mamy chyba rozwiazany. Teraz nastepny. Kiedy?

zlot
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 04, 2001, 02:27:00 »
no to yokozuna od Ciebie zależy :)

zlot
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 04, 2001, 07:11:00 »
Skoro problem miejsca został rozwiązany, to bardzo fajnie (mówię tak jako poznaniak).




Jeżeli chodzi o czas, proponuję początek lipca... Jakoś w pierwszych dwóch tygodniach. Co Wy na to?









A tak swoją drogą, może byśmy (poznaniacy) obgadali kwestie natury organizacyjnej w czysto poznańskim składzie (łatwiej nam będzie znaleźć optymalne rozwiązanie).




PALMowcy z Poznania - napiszcie: zuk@poczta.onet.pl

*

Offline Badi

  • 26
zlot
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 04, 2001, 13:27:00 »
pczatek licpa brzmi rozsadnie

zlot
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 05, 2001, 00:56:00 »
Moze nie tyle poczatek, ile srodek? Na przelomie czerwca/lipca bede w Teksasie (przez dwa tygodnie). Do Poznania wracam dopiero 8 lipca :(. Na szczescie to bedzie niedziela wiec do hotelu PCSS moge wybrac sie juz w poniedzialek (chyba ze ktos tam pojdzie wczesniej aby zobaczyc kiedy sa wolne miejsca).




Jeszcze jedna kwestia techniczna pod rozwage - gdzie bedziemy prowadzic tzw. "obrady". Musi byc schludnie i chyba niezbyt drogo, no i chyba troche alkoholu tez nie powinno zabraknac :). Moze zrobimy tak, ze jesli bedzie nas wystarczajaco duzo duzo to kazemy zarezerwowac knajpe (albo jej czesc) tylko dla nas? Palmiarze i dresy to chyba dwa zbiory rozlaczne :).Kiedys w miare regularnie gralem w noge z wlascicielem Ollie Morgan's Pub (co ty na to ollie? :), wiec powinien pojsc nam na reke. Moze tam? (Dla informacji - to na Wielkiej). Jesli beda miedzy nami kobiety to moze dol Kamei (ale nie znam tam nikogo, wiec nie wiem czy to w ogole mozliwe :(. A moze macie inne propozycje? Ostatni raz w moim miescie bylem pod koniec lipca zeszlego roku wiec co nieco moglo sie zmienic.

zlot
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 05, 2001, 17:28:00 »
Dostalem dzis maila ze O'Morgan powoli stacza sie w dol (zwlaszcza kelnerki sa beznadziejne), wiec moze cos innego? Wysle pare maili do znajomych i sie dowiem.





*

Offline Badi

  • 26
zlot
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 06, 2001, 11:11:00 »
uu to nei dobze pamietejmy zeby jeszcz ejakies fajne hostesy do podrywu byly...