Zasilanie T3 bez kołyski

  • 3 Odpowiedzi
  • 1762 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline oozz

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dell Axim x51v, I5800
Zasilanie T3 bez kołyski
« dnia: Czerwiec 16, 2009, 16:10:35 »
Witam,
jestem w trakcie  zabawy z T3 i bardzo przeszkadza mi ładowanie na kołysce. Czy istnieje wtyczka/przejściówka, którą można wetknąć w T3, a do niej bezpośrednio zasilacz?
Na allegro widziałem tylko kable do podłączenia do USB (wiem, że to też 5V, ale nie chce mi się przerabiać, wolałbym coś gotowego).
I jeszcze jedno pytanie. Ile przeciętnie wytrzymuje bateria w T3 przy czytaniu? (innymi słowy kiedy kupić nową).
Pozdrawiam,
Marek

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: Zasilanie T3 bez kołyski
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2009, 16:39:16 »
http://fondo.pl/produkt.php?idg=7&idc=61&id=209 -> miałem taką i sprawowała się dobrze

co do baterii, to mnie trzymała jakieś 2.5/3 godziny (miałem ją już trochę zajechaną)
Abre tu mente

*

Offline oozz

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dell Axim x51v, I5800
Odp: Zasilanie T3 bez kołyski
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2009, 16:49:00 »
Dzięki za szybką odpowiedź.
W tej chwili bateria też trzyma mi koło 3h i chyba na razie odpuszczę wymianę (podobno nie jest to takie łatwe...i koszt z 40zł za baterię)
(w porównaniu z Delem to i tak nieźle-tam trzyma mi koło 2h, ale za to zmiana baterii w delu to 10sekund).

Czeka mnie jeszcze porównianie czytania na świeżym powietrzu.
Pozdrawiam Marek

*

Offline mEatrikZ

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola MILESTONE
Odp: Zasilanie T3 bez kołyski
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2009, 17:48:30 »
Kupiłem jakiegoś <podobno> chińczyka 1100 mah do mojego TT|3, zainstalowałem FullPower, i trzyma mi na muzyce cały dzień, konkrentych benchmarków nie robiłem - ale raczej ponad 4h :D