Zalaczniki rtf i e-mail

  • 3 Odpowiedzi
  • 791 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zalaczniki rtf i e-mail
« dnia: Maj 18, 2001, 23:54:00 »
Chcialbym miec mozliwosc przygotowywania plikow na palmie w formacie rtf ewentualnie txt, a nastepnie wysylania ich jako zalaczniki poczty. Cala operacja musi odbywac sie tylko przy uzyciu palma,bez zwyklego kompa.









Jak najlepiej to zrobic. Jaki edytor uzywa rtf, oczywiscie plik musi miec strukture rtf juz na palmie, a nie byc zamieniany na rtf w momencie synchronizacji. Myslalem o MegaDoc ale po pierwsze nie moge na nim uzyskac polskich liter (z interpilotem), a po drugie mam wrazenie, ze w palmie owe pliki niby rtf sa przechowywane w rzeczywistosci w innej postaci.









Jaki program, programy dobrze nadaja sie do wysylania emaili z zalacznikami?









Co radzicie? ;)





*

Offline paulo

  • **
  • 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION
Zalaczniki rtf i e-mail
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2001, 00:05:00 »
Z tego co pamietam to MultiMailPro mial obsluge zalacznikow...
:: paulo :: happy HTC SENSATION user :: GG 1521349 ::

Zalaczniki rtf i e-mail
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2001, 08:05:00 »
... a wordsmith obsluge rtf-y

Zalaczniki rtf i e-mail
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2001, 23:40:00 »
Mam jednak problem. Kiedy w MultiMailPro wybieram attachement trzeba wybrac typ pliku, sa rozne zip, jpg, ms word itd. ale nie ma rtf.









I druga watpliwosc, czy WordSmith na pewno przechowuje wewnetrznie dokumenty jako rtf (na palmie), czy tez w jakims swoim formacie i konwersja na/z rtf odbywa sie w momencie synchronizacji na pececie (jesli tak to niestety mnie to nie zadawala, gdyz chcialbym tworzyc na palmie i wysylac jako e-mail krotkie dokumenty rtf).









Dzieki za pomoc.