Wyświtlacz nie reaguje na tapnięcia

  • 4 Odpowiedzi
  • 1756 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wyświtlacz nie reaguje na tapnięcia
« dnia: Maj 29, 2009, 19:38:36 »
Hej
Problemow z moim T|T cd. ... Mam teraz powazny problem z wyświetlaczem- nie reaguje na tapnięcia.... ;/ Nie mam pojecia co się stało, normalnie dałem w nocy na stan wstrzymania (w tle włączony byl ebook z Mobil Readera), a na drugi dzień Palm nie reagowal na tapnięcia. Ekran dotykowy padl. Zrobilem hard reset w nadziei ze to cos pomoze- niestety nie moge przeprowadzic nawet kalibracji. Sprobowałem wciskać te klawisze obok "krzyżyka" (a raczej to kuleczko ;p ) do nawigacji i działały prawidłowo, więc to raczej nie problemy z oprogramowaniem.... Czy moge jakoś sprawdzić, czy na pewno padł wyświetlacz? I ile ewentualnie kosztowała by wymiana...

Odp: Wyświtlacz nie reaguje na tapnięcia
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2009, 20:20:33 »
Na kalibrację też nie reaguje? Czasem tak miałem, że się 100% rozkalibrowywał ekran, zachowując się jakby nie działał. ;)
Rozkręć i zobacz czy się taśma wyświetlacza (na płycie) albo digitizera (na spodzie wyświetlacza) nie poluzowała. ;)

Odp: Wyświtlacz nie reaguje na tapnięcia
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2009, 20:34:20 »
Na kalibracje też nie reaguje :( Ten szary ekran do pisania też :(

Odp: Wyświtlacz nie reaguje na tapnięcia
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2009, 21:02:26 »
Zrób jak każe errortheory. Faktycznie, mogło się coś poluzować, bo to mało prawdopodobne żeby nagle cały panel dotykowy siadł.

*

Offline mEatrikZ

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola MILESTONE
Odp: Wyświtlacz nie reaguje na tapnięcia
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2009, 21:19:30 »
Jeśli okaże się, że jest nie do naprawienia, poszukaj programu zamieniającego 5-way w cos to sterowania kursorkiem w Palmie, który tam powstanie po wgraniu tegoż programiku <nazwy nie pamiętam, ale gdzieś kiedyś widziałem>.