wspolpraca Palm-a i Ericssona R320s

  • 5 Odpowiedzi
  • 1218 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wspolpraca Palm-a i Ericssona R320s
« dnia: Maj 03, 2001, 11:15:00 »
ostatnio wlasnie kupilem ten telefon i probuje z roznym skutkiem zmusic je do wspolpracy. Czy ma ktos jakis pomysl na synchronizacje kalendarza w obu zabawkach ? A moze komus udalo sie wyslac wizytowke z Eryka na palma (odwrotnie ida bez problemu) i ogolnie chetnie nawiaze kontakt z kims kto juz zaprzyjaznil ze soba te dwa urzadzenia.

wspolpraca Palm-a i Ericssona R320s
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2001, 13:02:00 »
Z wysyłaniem wizytówek z Ericssona R320s rzeczywiście jest problem. Co prawda mam stary soft, ale miałem w łapie świeże modele z promocji (chyba Ery) i działo się to samo. Ericsson R320s ściemnia, że wysyła co kolwiek. Zrób mały eksperyment. Zmuś Ericssona do wysłania wizytówki, ale nie podstawiaj mu nic pod jego port podczerwieni. Telefon wysyła wizytówki w eter nie sprawdzając, czy cokolwiek go słucha, a na koniec twierdzi jeszcze, że 'wysłanie pomyślne'.









Synchronizacja kalendarza? Może przez PC. R320s ma soft do synchronizacji z Outlookiem (nie testowałem), ale w pudełku nie ma kabelka - a znowuż mało który PC ma IrDA'e.

wspolpraca Palm-a i Ericssona R320s
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2001, 14:45:00 »
jest jeszcze cos ciekawego! jak sie wysyla kontakt z palma to ksiazka akceptuje wiecej znakow ( 24 znaki) w nazwie niz wtedy gdy sie chce to samo nazwisko wpisac bezosrednio z telefonu (14 znakow)?  Kto ma na to jakis pomysl ? skad sie bierze miejsce na pozostale 10 znakow ?





wspolpraca Palm-a i Ericssona R320s
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2001, 08:43:00 »
Hi! Też mam Eryka R320s i Palma (m100) i również próbuje zmusić oba urządzenia do jako-takjiej współpracy. Niestety jeszcze nie uzbierałem sałatki na kabelek (mam inne wydatki) więc ciągle próbuje nowy soft. Na CD od Eryka jest program do synchronizacji z Outlook'iem. Ze strony producenta tego softu (XTND) można ściągnąć soft, który "podobno" współpracuje dodatkowo z Palm Desktop. Soft mam ale kabelka... Wiesz, wpadłem na pomysł, że nie kupię kabelka. Zainwestuje raczej w port IrDA - będę mógł synchronizować i Palma i Eryka.









Pozdrowienia









PK

wspolpraca Palm-a i Ericssona R320s
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2001, 14:49:00 »
Fixwww,  Co to za soft  czy zadziala z innymi palmami ? co on umozliwia ?





wspolpraca Palm-a i Ericssona R320s
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 17, 2001, 13:34:00 »
HI! I od razu sorry zagalopowalem sie, dodatkowy soft jest tylko do m105 ale mozna kupic oddzielnie tj. Mobile internet kit. Do m100 jest dostarczany tylko serwis AvantGo. po zainstalowaniu z stacjonarnego kompa powinien sciagac (no chyba ze sie myle) przez IR ale trwa to koooszmarnie dlugo. Zajrzyj na www.icm.pda.tucows.com to jest polski mirror tucows dosc szybki jest tam dzial Infra red,  w utilities powinno cos byc. W dziale artykuly tego serwisu znajdziesz schemat opisywanego wczesniej kabelka.