True or False

  • 5 Odpowiedzi
  • 1130 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

True or False
« dnia: Kwiecień 09, 2001, 22:58:00 »
Słyszałem opinię że Palm to zabawka na rok.




Podobno szybko zuzywa sie ekranik i naprawa jest droga albo wręcz niemozliwa. Ile w tym prawdy ?

*

Offline Aleksander Kapica

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
True or False
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2001, 23:55:00 »
Zależy jak kto go używa :) Ja osobiście stosuję folię na ekran która po pierwsze zapobiega rysowaniu się ekranu, a po drugie powoduje że nie mam obiekcji co do używania palców przy obsłudze palma np. kalkulator.









Chcesz wiedzieć więcej o foliach:




http://www.palmpage.pl/artykuly/ck/index.php









Kupić:




http://www.x1.pl/




(gdzieś w palmtopy/akcesoria)









Wymiana wyświetlacza kosztuje od 400 do 600 zł.

True or False
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2001, 10:31:00 »
Ja uzywam IIIx juz prawie dwa lata. Czas i uzytkowanie nie zostawily na nim sladow. Ekran jest w stanie niemal idealnym, a nie uzywam folii. Moj palmik pracuje bardzo intesywnie - baterie starczaja mi na max 2 tygodnie czasu.









michal

True or False
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2001, 16:14:00 »
Gdyby to byla prawda, to serwisy by sie zagotowaly od takiej wiadomosci. Palmy sa obecne na rynku "troche" dluzej niz rok i nie slyszalem aby byly awaryjne.

True or False
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2001, 16:45:00 »
Moj Palm ma 2,5 roku. Ekran wytluszczony, skupisko rys na polu graffiti (w niczym nie przeszkadza). Zaslonka od zlacza RS w drodze ku wolnosci (trzyma sie juz tylko z jednej strony). Przycisk wlacznika czasmi sie przyklei po wcisnieciu i trzeba go wydlubac. Klapka sie trzyma, ale jest bardzo wytarta. Kod paskowy pod spodem, wytarty calkowicie. Szkielko IrDY troszke zapadaniete. Wszedzie syf. Troszke wnetrzonosci sie kiedys z niego wysypalo (fragmenty plastiku z oznaczeniami). Takze sa to zniszczenia wynikajace z codziennego uzywania - tluste paluchy, czasami olowek zamiast ryskia, deszcz, kupa piasku z plazy, twarde ladowania. Ale tak poza tym wszystko dziala jak nalezy - zero niedomagan. Jakies watpliowsci?

True or False
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 11, 2001, 00:25:00 »
HUBSON









Lada dzień spodziewaj się wizyty z US ARMY, MOSSAD, CIA, GRU, UOP, Kadafiego, Arafata, Huseina, Kosmitów, Cyklistów, Terrorystów, Alfa, Księdza Rydzyka, Episkopatu, Kwaśniewskiego, Krzaklewskiego, Leppera, Delegacji Pielęgniarek, Rolników, Stolarzy, Tapeciarzy, Account Managerów, Walcowych i Transwestytów. Wszyscy chcą mieć takie coś. Armagedon to pryszcz. I like this game. Kupuję już jutro. Pozdrofka.