Synchronizacja

  • 3 Odpowiedzi
  • 2316 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Synchronizacja
« dnia: Luty 26, 2001, 00:31:00 »
Witam!




Mam Palma m100 i nie potrafię zsynchronizować poczty z Outlook Express do palma.




Mam Palm Desktop 4.0 i support do synchronizacji ustawiony na Outlooka Expresa.




Jaki program pocztowy na Palma muszę zainstalować i jak go skonfigurować?




Czy w ogóle można zabrać pocztę ze skrzynki odbiorczej w Outlooku Expresie do Palma przez kabel Hot Sync?




Help meeee!!!

Synchronizacja
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2001, 15:22:00 »
Czesc! Moja odpowiedz moze nie bedzie budujaca, ale chcialem powiedziec ze nie tylko ty masz takie problemy. Ja mam Palma 3xe i mialem dokladnie takie same. Co wiecej w helpie Palma jest cos napisane aby ustawic jakies dwie rzeczy (nie pamietam juz co) ale jedna z tych zakladek zniknela z Outlooka Expressa w wersji 5.0 i wyzszej :(. Ja dalem sobie spokoj z OE i przestawilem sie na Outlooka 2000. Teraz dziala bez problemu. Wiem ze to tylko czesciowe rozwiazanie problemu, ale lepsze to niz nic.

Synchronizacja
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2001, 15:53:00 »
Yokozuma, a jaki soft do poczty masz na Palmie?

Synchronizacja
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2001, 19:22:00 »
Na poczatku uzywalem standardowej aplikacji palmowej :), ale teraz przesiadlem sie na wersje full retail MultiMaila 3.1. To dobry klient pocztowy aczkolwiek nie wszystkie ochy i achy w stosunku do niego sa uzasadnione. Przede wszystkim cena jest zaporowo porazajaca (60 zielonych za program + conduit budzi respekt nawet u Amerykanow :(.  Mowiac szczerze gdybym teraz mogl wybierac to chyba bym postawil na iambic maila, a za zaoszczedzone pieniadze cos jeszcze dokupil :). Ale to moje osobiste odczucie. Po prostu nie uzywam osmiu kont jednoczesnie i innych tego typu bajerow jak zrzucanie dwumegowych zalacznikow na Palma.  Jak lacznosc komorkowa stanieje to moze...