Sony Clie

  • 1 Odpowiedzi
  • 891 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline paulo

  • **
  • 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION
Sony Clie
« dnia: Wrzesień 07, 2001, 20:15:27 »
Witam !!!

Czy ktos juz sprowadzil (wiwat Sony Polska :) Clie 610 do naszego pieknego kraju ???

Jestem bardzo ciekawy opini (ekran, waga, ciezar, wykonanie)...

Pozdrowienia
Paulo
:: paulo :: happy HTC SENSATION user :: GG 1521349 ::

Sony Clie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2001, 18:43:46 »
Mam od wczoraj. Kolega przywiozl we wtorek z NY, w chwili zniszczenia WTC byl nad Atlantykiem. Mial chlopak szczescie.
Jezeli chodzi o samego palma to trudno mi go porownac z innymi modelami bo to moj pierwszy ;).
Ekran cod-miod (obszar widzialny 55x55 [mm]), waga 160 g troche duzo, za to konstrukcja wydaje sie byc solidna.
Od wczoraj pompuje go roznymi aplikacjami i jak narazie ani razu sie nie wysypal (mila odmiana po produktach MS). Palm Desktop for Clie ma opcje synchronizacji bezposrenio do Memory Stick (jeszcze nie rozpracowalem jak uruchamiac aplikacje z MS).
Na razie znalazlem 2 programy ktore mialy problemy z wyswietlaniem grafiki. Bocian tez odmowil wspopracy, nie spodobala mu sie wersja systemu.
Mala ciekawostka, w bazie danych adresowych (nie wiem czy ta opcja jest w innych palmach) mozna dolaczyc zdjecie delikwenta :)
Jak sie troche bardziej pobawie, to jescze napisze.

Miles

p.s.
uprzedzajac ew. pytania, kolega kupil go w normalnym sklepie ze sprzetem Sony, oficjalnie kosztowal $399,99 + 49,99 (za MS 32 MB) i wszystko objete podatkiem 8,25% (teraz pewnie podatek pojdzie w gore), ile utargowal z ceny nie wiem, bo nie dal mi rachunku.
Od siebie odpalilem mu jeszcze co nieco bo sie chlopak nachodzil ;)