silo

  • 6 Odpowiedzi
  • 954 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

silo
« dnia: Maj 26, 2001, 18:46:00 »
Mam pytanie: w czym i jak stworzyc dokument taki jak np. program telewizyjny ze strony http://www.palmtv.tnt.pl/. Chodzi mi o to by byl spis tresci i z tego spisu tresci moglbym przechodzic do poszczegolnych rodzdzialow

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
silo
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2001, 23:52:00 »
To dokument w formacie iSilo, wystarczy iSiloWeb - konwerter HTML i TXT na format iSilo. Zobacz na stronie WWW iSilo

silo
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2001, 09:56:00 »
OK. Mam iSilo ale niestety nie wiem co dalej: konweruje mi pli txt do formatu iSilo ale jak zainstalowac to pozniej na Palma?

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
silo
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2001, 14:18:00 »
W iSiloWeb biore 'Channel' z gornego menu, nastepnie 'Add File', albo 'Add Web' w zaleznosci co potrzebuje.




Wybieram plik/adres i potwierdzam, pokazuje mi go na liscie kanalow. Zaznaczam go mysza i klikam czerwono-niebieska ikone 'Convert' na pasku. Plik zostanie przekonwertowany na iSilo i przy nastepnej synchronizacji wyslany na Palma.

silo
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2001, 07:48:00 »
RZeczywiscie wzialem 3 pliki skonwertowalem je (pliki tekstowe). iSiloWEB przerzucil je na Palma tylko, ze jako 3 pliki! A ja chcialem by on je poprzerzucal jako jeden plik z trzema odnosnikami (na zasadzie widze w iSilo jeden plik, po wejsciu do niego mam trzy odnosniki)

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
silo
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2001, 16:55:00 »
Jest to oczywiscie mozliwe, alu musisz zrobic to na PC w formie strony WWW. Robisz w sumie 4 strony, jedna ze spisem tresci, i trzy strony do ktorych ten spis sie odnosi, wszystko polaczone linkami.




Wtedy skonwertuj to w iSiloWeb, podajac jako plik, ten plik ze spisem tresci. Jak klikniesz prawym klawiszem pozniej i wezmiesz wlasciwosci kanalu, to ustaw w zakladce 'HTML' glebokosc odnosnikow 'Link depth', na jaka bedzie sciagal strukture strony.




Konwertuj...

silo
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2001, 14:50:00 »
Stworzylem dokument w Wordzie 2000 i dziala! Dziekuje bardzo!