Quickoffice 5.0

  • 9 Odpowiedzi
  • 1355 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Quickoffice 5.0
« dnia: Kwiecień 06, 2001, 12:56:00 »
Czy ktos z was moze mi pomoc? Mam maly problem... Program mi sie, owszem podoba, ale ze czas nieublaganie pedzi, 15 dni szybko mija....

Quickoffice 5.0
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2001, 17:03:00 »
Tez mam ten problem. Myslałem nawet okupnie ale z tego co znalazlem najblizszy diler jest w Pradze, a internet to zawsze ryzyko, ale moze ktos inny ma pomysł?

Quickoffice 5.0
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2001, 08:58:00 »
Szukalem magicznego numerka wszędzie... i nawet wirzyć mi się nie chce, że nie ma go pod Astalavistą... to wstyd i chańba dla społeczności uzytkowników PALMa! Też sie zastanawiałem o kupnie tego softu, bo jest napradę bombowy. Documents To Go Daje co prawda dosyć spore możliwości edycji tekstu ale cienko sobie radzi z arkuszami kalkulacyjnymi, o funkcjach nawet nie wspominam... Myślałem tak sobie, żeby go może kupić z kimś na spółkę... Zadzwonię do kuzynki, może ją namówię :)

Quickoffice 5.0
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2001, 20:19:00 »
Jesli znajdziecie, spsob aby 15 dni trwalo dluzej, to bede bardzo, bardzo zobowiazany

Quickoffice 5.0
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2001, 08:57:00 »
Zawsze można przestawić datę w Palmie ale to wnosi troche zamieszania w kalenddarzu. Tak sobie pomyślałem, że można by napisać patcha, który blokowałby odczytywanie daty z systemu a pobierał ją z patcha (ten sam dzień). Może to by sprawiło iż czas dla QuickOffice zatrzymałby się w miejscu.









Panowie i Panie Palmowcy!!!




Szukałem naprawdę wszędzie i nigdzie nie moge znaleźć tego patcha... Nie pozostaje mi nic innego jak wyrzucić Palma, kupić sobie laptopa i zainstalować Office2k made by Stadion X-lecia :)









No chyba, że znajdzie się ktoś kto wie jak "przedłużyć" życie QuickOffice 5.0 ...

Quickoffice 5.0
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2001, 09:08:00 »
Także szukam i szukam.....




Ciężka sprawa, chyba trzeba będzie zapłacić?!!!

Quickoffice 5.0
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2001, 09:15:00 »
No chyba tak...




Nie pozostaje mi nic innego jak z powrotem zainstalować Documents To Go...




Ale nie tracę nadziei, że może znajdzie się ktoś kto zna magiczną kombinację zwaną serial number... :)

Quickoffice 5.0
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2001, 14:25:00 »
Jakby się znalazł, niech ją ogłosi!




Myślę, że wszyscy skorzystają z ochotą. :)

Quickoffice 5.0
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2001, 15:02:00 »
Yeah!




Czekamy na Ciebie, o tajemniczy człowieku który ogłosi dobrą nowinę - serial number do naszego QuickOffice'a.









Halo, ludziska, przecież to święta!









PALMOWCY wszystkich województw łączmy się! Pójdziemy na stadion, pod kościół, na belweder... ale na QuickOffice'a musimy uzbierać sałatkę...









:)

*

Offline Badi

  • 26
Quickoffice 5.0
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2001, 19:04:00 »
piszcze jak chcecie to czego szukacie




badi@plusnet.pl