Pytania

  • 5 Odpowiedzi
  • 1110 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pytania
« dnia: Marzec 19, 2002, 17:49:24 »
Witam tez kupilem wlasnie palma IIIc i jestem oczarowany. Przypomina sie stara amigowa brac... Tylko nie moge od niego oderwac zony.
Prosze o pomoc:
Czy wasze p[almy tez maja taki cichy glosnik? na pewno mnie on nie obudzi.
Gdzie mozna znalezc jakis tani slownik ang-pol (moze ktos ma kody do LT?) i palna wersje isilo?
jaki arkusz kalkulacyjny wybrac ?
jak przyspieszyc procesor
czy moglibysmy sie wymianiac programami i kodami mmiedzy sobą?

mam nadzieje na dlugie pozycie

*

Offline stan

  • 18
Pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2002, 18:56:23 »
To ja moze nie w temacie ale przypomne sie z pomyslem otwarcia
... tutaj uklon do Adminow nowego "kacika" w dziale zastosowania
gdzie moglibysmy (...byscie) opisywac uzywane przez siebie
programy propagujac je szerszemu gronu. Przy czym opis bylby
duzo dluzszy niz nazwa i ze jest suuuper :)
I obowiazkowy TAX:
Co do arkusza to moze "Documents To Go" i synchro arkuszy Excela
z pc-ta na Palma. Wada to to ze trza se arkusz przygotowac na PC-cie
i uzywac na Palmie, ale podobno wersja 4 juz na to pozwala, moze
zabierze glos jakis zaawansowany uzytkownik tego programu bo ja
go uzywam dla kilku prostych arkusikow.
Pozdrawiam

Pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2002, 20:15:42 »
Witam!

Jako arkusz kalkulacyjny polecam program TinySheet 3.0 w ktorym mozna synchronizowac arkusze z Excelem ale takze tworzyc je na Palmie (dostepne wszystkie formuly jak dla PC).

*

Offline jawi

  • *
  • 77
Pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2002, 20:52:10 »
Jedyna wada, jaką do tej pory znalazłem w IIIc to właśnie cichy głośnik. Dodatkowo właściwie nie słyszę różnicy pomiędzy ustawieniem "medium" a "high". Pod tym względem mój poczciwy CASIO Digital Diary byl lepszy...

Pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2002, 10:58:23 »
Głośnik w IIIc jest faktycznie bardzo cichy. To wada ogólnie całej serii III. Jest na to sposób, ale wiąże się z utratą gwarancji. Trza bowiem Palma rozkręcić, znaleźć, gdzie on ma ten głośnik i nawiercić mu tam kilka otworków w obudowie. Widziałem też modyfikację polegającą na wymianie głośniczka na większy brzęczek, podobny do tych z grających pocztówek. Nie wiem jak to sprawowałoby się z IIIc. Tamta modyfikacja była wykonana na IIIx.

Pytania
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2002, 15:22:12 »
Witam!
 Jesli już mowa o wadach IIIc to to co zwróciło moją uwagę to dużo gorszy od Visora Deluxe (miałem go krótko przed promocją IIIc) obszar grafiti - w Delux pisało się rewelacyjnie - w IIIc trzeba "użyć siły" no i komfort jest znacznie mniejszy, a do tego dochodzi udostępniana gratis do IIIc pl lokalizacja (niby darowanemu koniowi się nie zagląda ale...) "RedGrep" która skutecznie zniechęca do używania polskich znaków w graffiti. A pytanie czy ekranik się "wyrabia" i z czasem lepiej reaguje na rysik - czy trzeba się przyzwyczaić?