Problem z pakietem programu Global Pulse 1.0 Nokia 6110-seri

  • 1 Odpowiedzi
  • 773 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z pakietem programu Global Pulse 1.0 Nokia 6110-seri
« dnia: Październik 21, 2001, 17:21:38 »
Mam Palma IIIC jest kompatabilny z tym pakietem a okazuje sie ze jest cos nie tak ztym programem.Po zainstalowaniu  go na palma sa w pakiecie rowniez dwa programy HAND PHONE MGR,PHONE SMS.Otwieram Hand phone mgr i sa trzy ikony status,informaction,phone book.Wchodze w status i kicha komunikat:FATAL ALLERT ,FATAL EXCEPTION I NA DOLE RESET I nie pozostaje mi nic jak zresetowac palma.Za kazdym razem to samo.Podobnie jest gdy wchodze do information to samo sie ukazuje.W drugim programie z pakietu PHONE SMS w opcji Message options w SERVICE CENTER podaje numer centrum wiadomosci klikam get lub set i znow to samo Fatal Exception.
Mieszkam w Hollandii i nie mam instrukcji do tego pakietu po polsku nawet w sklepie dokladnie nie wiedza co sie dzieje .Mi wydaje sie ze po prostu dyskietki ztym programem ktore mam w pakiecie chyba sa uszkodzone.Zdarzylo sie mi rowniez ze Palm siezawiesil gdy weszedlem do Global Pulse .Posiadam telefon Nokia 5110 na stronie www.scientific.com jest ten pakiet i jest podane ze Nokia 5110 wspolpracuje z tym pakietem.Dolaczony mam takzekabel zpalma do Nokii.
Prosze o pomoc w rozgryzieniu tego tematu.Zgory dzieki!

*

Offline DP

  • *
  • 54
Problem z pakietem programu Global Pulse 1.0 Nokia 6110-seri
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2001, 11:03:08 »
napisz do mnie danielp@plusnet.pl