Poswitlenie w VX - HELP!

  • 4 Odpowiedzi
  • 853 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline zu

  • 3
Poswitlenie w VX - HELP!
« dnia: Maj 24, 2001, 23:11:00 »
Kupilam pare dni temu Palma Vx za granica - nowiutki, nierozpakowany. Otwieram, laduje, zagladam do instrukcji - jest podswietlenie ! Szkoda tylko ze nie dziala - ani naciskajac power button, ani definiujac skrot dla stylusa...









Mam prosbe do wszystkich facetow na tej liscie - pomozcie dziewczynie ktora nie ma pojecia co robic gdy sprzet odmawia posluszenstwa...









a propos sprzetu - nie moge tez zsynchronizowac Palma z komp. poniewaz COM1 nie odpowiada (na COM2 mam modem wewnetrzny) ten sam problem mialam gdy chcialam podlaczyc komorke do komputera...









czekam na rady




dzieki




zu

*

Offline Aleksander Kapica

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
Poswitlenie w VX - HELP!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2001, 23:47:00 »
Co do podświetlania, jak trochę czasu temu stwierdziła mlf działa tylko w egipskich ciemnościach, więc sprawdź zupełnie po ciemku, bo nawet przy słabym świetle lampki nie zobaczysz efektu.









Co do synchronizacji: zobacz jedną rzecz - klikasz na kółeczko Hot Sync - takie niebiesko-czerwone obok zegarka w prawym dolnym rogu ekranu i jak się rozwinie sprawdź czy masz zaznaczone Local Serial.









Jeśli już masz lub dalej nie działa, powiedz jakiego masz windowsa i czy używasz sprzętu który wykorzystuje wirtualnie comy w komputerze.









Proponuję też zainstalować najnowszy desktop ver 4.1 jeśli nie dostałaś z palmem to jest tu: http://www.palmpage.pl/programy/palm/index.php3

Poswitlenie w VX - HELP!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2001, 03:19:00 »
zu, tez mialam problem z portami - nie przejmuj sie modemem i sprobuj ustawic COM2, moj windows wykazywal z kolei mysz na zupelnie innym porcie niz byla naprawde. Po zmianie ustawienia wszystko zaczelo chodzic, mimo ze fizycznie wszystko bylo identycznie, jak wczesniej.

*

Offline zu

  • 3
Poswitlenie w VX - HELP!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2001, 13:22:00 »
niestety - nawet w kompletnej ciemnosci swiatelko ani mrugnie...









Niestety uzywam systemu Win NT - dzisiaj wieczorem sprobuje wykorzystac jeszcze twoja rade mlf - mam nadzieje, ze sie uda...









tymczasem dziekuje  ze ne zostawiliscie mnie z tym sama :)

*

Offline zu

  • 3
Poswitlenie w VX - HELP!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2001, 13:24:00 »
niestety - nawet w kompletnej ciemnosci swiatelko ani mrugnie...









Niestety uzywam systemu Win NT - dzisiaj wieczorem sprobuje wykorzystac jeszcze twoja rade mlf - mam nadzieje, ze sie uda...









tymczasem dziekuje  ze ne zostawiliscie mnie z tym sama :)