Problemy Transferu AvantGo

  • 4 Odpowiedzi
  • 839 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problemy Transferu AvantGo
« dnia: Maj 18, 2001, 15:54:00 »
Hi !




Od jakis 4 tygodni znacznie spadl mi transfer synchronizacji AvantGo. Przettem synchro. 3 polskich serwisow trwala max 3-4 min , obecnie ciagnie sie w nieskonczonosc...




Zeby bylo ciekawiej mam stale 2/Mb lacze i z serwerami z stanow lacze sie bezproblemowo 5-10kb/s powyzsza informacje wyslalem do pomocy technicznej i odeslali ..... propozycje ponownego zainstalowania AvantGo :) .




Zupelna olewka ....




Zeby bylo ciekawiej to lacze sie w domu modemem 56k Zoom i transfer jest identyczny tj. jego brak.




Jakis czas temu na propozycje dodania do serwisu, serwisu -  wirtualnej polski odpowiedz (z wirtualnej polski) brzmiala ok dodamy (bylby wtedy jak mysle polski serwer AvantGo) i cisza ....




Chcialbym spytac czy nie jestem odosobniony w swoich klopotach ....

Problemy Transferu AvantGo
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2001, 16:22:00 »
Spotkalem sie z tym samym problemem. Od miesiaca mialem problemy z synchronizacja z powodu zbyt wolnego transferu. Dlatego tez ostatnio zrezygnowalem z uzywania AvantGo.

*

Offline paulo

  • **
  • 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION
Problemy Transferu AvantGo
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2001, 16:23:00 »
Nie nie jestes :( Dyskusja na ten temat wybuchla wlasnie na pod_palmami@palmtop.pl









Paulo Ochendzan




www.palmtv.tnt.pl
:: paulo :: happy HTC SENSATION user :: GG 1521349 ::

*

Offline Aleksander Kapica

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
Problemy Transferu AvantGo
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2001, 21:46:00 »
Ja doszedłem tylko do tego, że problem wynika z winy Tepsy i jej łącz międzynarodowych, ponieważ przez ostatni miesiąc synchronizowałem AvGo przez komórkę (Era) i nie zajmowało to nigdy dłużej niż 3-4 minuty (6 kanałów - 4 polskie i 2 ze stanów)









Pozdrawiam

Problemy Transferu AvantGo
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2001, 02:48:00 »
za oceanem jest jeden wielki parking dla pakietow :(