Palm + Nokia 61XX

  • 4 Odpowiedzi
  • 2310 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Palm + Nokia 61XX
« dnia: Luty 23, 2001, 09:45:00 »
Witam.









Czy ktos wie jak to cos zmusic do wspolpracy ?




No i czy jest jakis program do tejze Nokii do zarzadzania (takie NCDS).




Tak zeby mozna wyslac SMS, odebrac, pogrzebac w ksiazce, wyslac logo, dzwonek itp. (Te z serii Monkey nie potrafia korzystac z portu podczerwieni co je dyskwalifikuje)









Pozdrawiam...

Palm + Nokia 61XX
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2001, 12:27:00 »
Niestety nie uda ci sie polaczyc swojego palma z nokia 61xx przez IRde. Tez posiadam ten wspanialy :( telefon i nic z tego. Lacze IR w nokii 61xx nie pozwala na takie zabawy. Proponuje kupno odpowiedniego kabelka lub tez zakup nowego telefonu np. Nokia 6210, testowalem swojego palma z tym telefonem i jest super!!!




Pozdrawiam

Palm + Nokia 61XX
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2001, 13:50:00 »
Ciekawi mnie w sumie tylko po co Nokia umiescila ten port w serii 61XX. IrDA to nie jest, nie sluzy do niczego poza wezem :)




Chyba lekki przerost formy nad trescia :(









A jakim softem sie bawic majac kabelek ?

*

Offline idiom

  • **
  • 124
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2, HTC TP Raphael, htc trinity
Palm + Nokia 61XX
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2001, 01:29:00 »
Posiadam palma m100 i nokie 6110, jedyny program który powoduje, że te urządzenia działają razem to MonkeyMessenger - pozwala na wysyłania i odbiór SMS :)

Palm + Nokia 61XX
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2001, 12:26:00 »
Witam, a mnie się udało uruchomic palma z nokią 6150, 7110 i 6210 po irdzie bez problemów !




Jedynym wymaganiem na starszych palmach jest zrobienie upgrade bibliotek portu irda.




Wszystkie potrzebne rzeczy jak upgrade, o którym wspominałem, klienta poczty i newsów mozna zdjąć z ftp.printing.pl




Nie udało mi się niestety uruchomić po irdzie Global Pulse do nokii :(.









Pozdrawiam Gary