Palm m100 + Ericsson R320s

  • 2 Odpowiedzi
  • 955 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Palm m100 + Ericsson R320s
« dnia: Kwiecień 18, 2001, 09:59:00 »
Mam mały problem z przesyłaniem wizytówek. Palm, domyślnie wysyła najpierw nazwisko potem imię. Czy można to jakoś zmienić? Zainstalowałem sobie AddressPro, przesortowałem wpisy i same shit (moja opinia o programie to odzielny wątek...). Zainstalowałem sobie oczywiście GSMTool'a. Jest Git! Tylko nie chce ściągnąć z telefony książki adresowej (ani z SIM ani z pamięci) oraz niekotórych SMSow - pojawiają się jakieś komunikaty o błędach. Czy ktoś może zna jakąś aplikację, która dobrze współpracuje z Erykiem? A, i jeszcze Eringson nie chce mi działać (nie wykrywa modemu w telefonie).









Pozdrawiam,









PK

*

Offline yaqui

  • 24
Palm m100 + Ericsson R320s
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2001, 20:39:00 »
A to ciekawe, Bo moj Visor be zproblemu wspolpracuje zarowno z GSmTool jak i Eringson.

Palm m100 + Ericsson R320s
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2001, 08:46:00 »
Eringson i GSMtool u mnie działa, a jakże! Ale mam czasem problemy ze ściągnięciem SMSów oraz telefonów z Ericssona przez IrDe. Z GSMtool dzwonię "bez dotykania telefonu" - niezły bajer :)




Eringson, jakby nie widział portu IrDA - wyskakuje błąd w stylu - "Czy jesteś pewny, że telefon posiada port zgodny z ble, ble, ble".




Na muzyczki znalazłem sposób - programik pod Winde.









Jeśli chodzi zaś o GSMtool - może problemy mam dlatego, że jest to wersja, żeby powiedzieć delikatnie, "ulepszona" by Tomekk :)