Palm, komórka z GPRS, klawiatura-razem=IRC

  • 4 Odpowiedzi
  • 886 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline borli

  • 16
Palm, komórka z GPRS, klawiatura-razem=IRC
« dnia: Czerwiec 03, 2001, 19:46:00 »
Witam!




Mam pytanie. Czy ktoś wyszperał gdzieś info, czy coś takiego jak w temacie jest już możliwe? Czy udało sie już obejść problem jednego portu szeregowego w Pamie? A może jest jakiś device, który by go dzielił pozwalając na obsługę phona i klawiry w tym samym czasie, tak aby można było np ircować albo grać w muda np jadąc gdzieś gdzie nie ma kompa i tpsa, lub dzierżawki.




Czekam na jakieś sugestie, pomysły....




Pozdrowienia




Marcin Borlicki

Palm, komórka z GPRS, klawiatura-razem=IRC
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2001, 20:14:00 »
Telefon podlaczasz przez podczerwien , a klawiature do portu szeregowego lub odwrotnie jak wolisz :)

*

Offline borli

  • 16
Palm, komórka z GPRS, klawiatura-razem=IRC
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2001, 20:58:00 »
I co? Klawiera działa równocześnie z phonem? Dopytuję się, bo klawiery jeszcze nie mam, a nie chcę kupować w ciemno, bo ma mi służyć to rozwiązanie głównie do celów wymienionych powyżej. Irca ciężko używać posługując się rysikiem:)




Borli

Palm, komórka z GPRS, klawiatura-razem=IRC
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2001, 22:50:00 »
Tak dziala razem, w kazdym razie u mnie tak jest :). Nowsze wersje klawiatury Landware maja port szeregowy wbudowany w klawiature, wiec jak jestes w drodze to nie potzebujesz cradla. Zamiast tego mozesz przylaczyc stosowny kabel. Linki sa tu:




http://www.landware.com/gotype/classic.html




http://gsm4you.dragontiger.pl




Jedynym klopotem w tej klawiaturce moga byc polskie litery. Reszta jest OK.

Palm, komórka z GPRS, klawiatura-razem=IRC
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2001, 12:10:00 »
Hi1









Co do MUD-a to spokojnie gram sobie na kuzni dusz z IR , zew modemu i "rysika", wcale nie jest nie wygodnie. Caly kruczek polega na umiejetnie skonfigurowanych aliasach. Szkoda kasy na klawiate tylko do tego ... (tak sadze)









Pozdrawiam