Od czego zaczac

  • 3 Odpowiedzi
  • 952 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Od czego zaczac
« dnia: Maj 16, 2001, 22:26:00 »
Witam, jestem tu pierwszy raz i juz mi sie podoba ;)




Mam nadzieje, ze ktos poswieci mi troche czasu i udzieli kilku porad.









Od wczoraj jstesm posiadaczem IBM C3. Zaczalem sie juz nim troche bawic, ale nie spodziewalem sie, ze to ma tyle mozliwosci!!!  Poniewaz wcale sie na tym nie znam chcialby aby ktos polecil mi jakies programy warte zainstalowania (ewentualnie wymienienia).  Slyszalem o czys co sie nazywa Omniremote, nawet zainstalowalem wersje demo (tylko demo :(  i musze przyznac, ze jestem pod wrazeniem. Czy mozna gdzies zdobyc pelna wersje? (Wiem ze mozna to zamowic via internet, ale wolalbym nie placic przez inet). Chcialbym sie tez cos dowiedziec o AvantGo, przede wszystkim czy jest wersja free, czy shareware.  I wogole piszcie o wszystki co ma zwiazek z palmami, najlepiej na maila  analityk@poczta.fm.   Z gory dzieki... mam nadzieje, ze jakis wyjadacz, poswieci mi chwile czasu :)









Pozdrawiam,




Grzesiek

Od czego zaczac
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2001, 01:54:00 »
Na początek przeczytaj forum -wszystkie starsze wiadomości

Od czego zaczac
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2001, 13:57:00 »
Moze kup gazetke PC Komputer Extra ! Jest poswiecona tylko palmtopom! Duzo do czytania i CD z plenty programs...Dosc droga ale dla Palma czego sie nie robi! Pozdrawiam

Od czego zaczac
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2001, 15:17:00 »
Oczywiscie zajrzyj na icm.pda.tucows.com/palmsoft.html









full oprogramowania. AvantGo popularnie mowiac jest za friko (nie liczac polaczen oczywiscie :)  ).




Polecam tez gazetke mobile computing.









Pozdrawiam