Jakiego PALM-a wybrac???

  • 2 Odpowiedzi
  • 937 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline WSlomo

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria zdjec
  • Sprzęt: DELL AXIM X51v
Jakiego PALM-a wybrac???
« dnia: Maj 12, 2001, 20:45:00 »
Zamierzam kupic PALM-a, ale nie wiem, ktory model wybrac.




Czy mam postawic na nowa technologie i wybrac HandEra-e 330, ktora nie jest jak narazie w pelni wspierana przez programistow (czy starsze programy beda dzialc w 100% na tym PALM-ie). Czy moze wybrac cos (TRGpro, Visor Deluxe) co mozna w przyszlosci rozbudowac poprzez dodatkowe zlacza. Czy postawic na sprawdzona i w pewnym stopniu ograniczonego PALM IIIxe. PALM-a chcialem uzywac jako podrecznego komputera (duzo czasu spedzam w podruzy) do pracy (pisanie tekstow, czytanie poczty, itp.) i czasami do rozrywki. Planuje rowniez pisanie wlasnych aplikacji.




Czy mozecie mi doradzic w tej sprawie. Z gory dziekuje za wszelkie uzasadnione sugestie.





*

Offline Aleksander Kapica

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
Jakiego PALM-a wybrac???
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2001, 23:39:00 »
Zadajesz to pytanie w ciężkim momencie, ponieważ na rynek wchodzi bardzo dużo ciekawych urządzeń. Ja ze swojego punktu widzenia nie polecałbym starszych modeli typu TRGPro, czy IIIxe. Jeśli potrzebujesz prostego taniego palma to moim wyborem byłby m105, jeśli natomiast pieniądze nie stanowią ogromnego problemu i nie zależy ci na kolorze to wybierz Handerę, ze swoimi możliwościami i szansą na kompatybilność z większością akcesoriów serii III stanowi kuszącą propozycję.




Pytanie to było jednym z częściej zadawanych na naszym kameralnym zlocie :) Ja z MVisoR'em czekamy na Clie, a CHAMER jakby miał pieniążki to kupiłby wszystkie trzy najnowsze modele i najwyżej doszyłby do spodni kilka kieszeni ;)

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
Jakiego PALM-a wybrac???
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2001, 01:54:00 »
Tak, chyba ostatecznie zdecydowałem się na Clie, tym bardziej, że aparaty Sony 3,34MPixel z MemoryGumami oczywiście są w obrzydliwie niskich cenach w Niemczech :)




A to kolejne urządzenia na MGumy w moim domu, dłużej nie muszę się zastanawiać :)









A o zlocie nie mów za dużo, bo niezłe herezje się czasem pojawiały :)