MultiMail PRO

  • 11 Odpowiedzi
  • 1175 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MultiMail PRO
« dnia: Lipiec 20, 2001, 10:56:00 »
moj Palm nie chce ani wysylac ani odbierac poczty :( Czy ktos ma jakies doswiadczenia w konfiguracji MultiMail? Mam Palm m100 + Nokia 6210. Mam konta na onecie i eranecie. Bede wdzieczny za kazda wskazowke, ktora pomoze mi zmusic palma do wspolpracy :)

MultiMail PRO
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2001, 12:36:00 »
czy ustawiles w prefsach palma conectin oraz network?




jesli nie to nic nie ruszy.




jesli tak to wystarczy w MMmail skonfigurowac ustawienia serwerow dla twoic skrzynek i jazda. Tu mala uwaga moze sie zdazyc, jesli masz konto komercyjne z numerami dostepowymi ze nie da rady wysylac poczty z poziomu palma. Trzeba wtedy skorzystac z jakiegos innego serwera smtp niz twoj.




pozdrawiam

MultiMail PRO
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2001, 13:03:00 »
prefsy ustawion. kbrowser dziala bez zarzutu, a w mmail wywala komunikat, ze:




nie znaleziony serwer poczty, wpisz ip.




wpisuje ip, a on mowi, ze nie znaleziony serwer poczty, sprawdz ip.









jezeli probuje z poziomu kbrowsera dostac sie na eranet to mnie nie wpuszcza, bo mowi, ze zle haslo!









obled!




przestaje mi sie to podobac :(

MultiMail PRO
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2001, 16:38:00 »
no coz, chyba w opcji serwer z poziomu option MMail wpisales nazwe twojego pop3 .Potem user i pasword. Dalej smtp, email i jazda. Nie ma prawa nie dzialac! Ja dzialam na 4 skrzynkach i nigdy nie mialem problemow.




Czy wola o serwer poczty wychodzacej czy przychodzacej?

*

Offline DP

  • *
  • 54
MultiMail PRO
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2001, 12:10:00 »
z kad kopie tego programu? wiem czem nie dziala al eo tym powiem ci na mailu bo na forum nie wypada danielp@plusnet.pl

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
MultiMail PRO
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 22, 2001, 14:50:00 »
Moim zdaniem inicjatywa Shareware to nie jest jakieś pirackie podziemie i nie jest niczym złym napisać na łamach forum, że potrzebna jest zarejestrowana wersja programu, aby wykorzystać niektóre funkcje...





*

Offline DP

  • *
  • 54
MultiMail PRO
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2001, 22:56:00 »
MacBirde nikt tu nie mowi o podziemiu wiem czemu nie dziala jesli by mial shareware to jeszcze by mu dzialalo,...

*

Offline DP

  • *
  • 54
MultiMail PRO
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 23, 2001, 23:15:00 »
i napisal i bylo tak jak myslalem ehhh szkoda mowic

MultiMail PRO
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 24, 2001, 08:26:00 »
no coz DP dzieki za dobre checi, ale to nie to, co myslisz... moj palm jest uparty jak wol... wciaz pisze, ze nie rozpoznaje nazwy hosta i prosi o podanie ip, a jak podam ip, to mowi, ze nie znajduje serwera :( moze to jest zwiazane z ustawieniami serwerow ery dla gprs-a?

*

Offline Pawel

  • 35
MultiMail PRO
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 24, 2001, 10:10:00 »
"...kbrowser dziala bez zarzutu..." to jest WAP inny protokol dostepu i dziala z innym numerem dostepowym. Prawdopodobnie masz ustawiony Network na WAPa. SMTP/POP3 nie pojdzie przez dostep dla WAPu. Potrzebujesz polaczyc sie za pomoca pelnego dostepu do internetu. Z polskich pamietam Ere: EraWap to +48 604 020202, a EraNet (czyli ten pelen) +48 604 010101, chyba dowolny user / dowolne pswd ale musi byc ustwione (uzywam ppp/ppp).




Dla inneych operatorow radze poszukac ustwaien dla Nokia Komunikatora i ich uzyc. Przez stacjonarny modem oczywiscie mozna sie polaczyc z TPSA. Z komorki nie dlugo nie probowalem, ale EraNet jest specjana tansza taryfa.

MultiMail PRO
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 24, 2001, 10:59:00 »
wielkie dzieki Pawel, wlasnie takiej odpowiedzi szukalem. po ustawieniu nowego profilu dla eranet wszystko dziala tak jak trzeba... na +48 604 010101 wszystko bryka jak trzeba... jeszcze raz big thx!

*

Offline DP

  • *
  • 54
MultiMail PRO
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 24, 2001, 12:00:00 »
zwierzak bylem przekonany ze to ty napisales bo ktos napisal i prosil o szczegoly ;)