Ladowanie

  • 2 Odpowiedzi
  • 1014 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ladowanie
« dnia: Kwiecień 29, 2001, 13:35:00 »
Mam dwa pytania:




                 1. czy mozna ladowac Palma w podstawce(HotSync Craddle) nie podlaczonej do portu COM compa?




                 2. W Preferencjach jest pozycja "Stay on in craddle".Czy cos sie moze stac kiedy nie byla zaznaczona a ja kozystalem z Palma podczas ladowania(a moze nie dotyczy ona tego co mysle)?




PS.Dzieki za poprzednie odpowiedzi ! ;)




PS2.NIech zyje Palm, coraz bardziej mi sie podoba!

*

Offline Aleksander Kapica

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
Ladowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2001, 14:48:00 »
1. Oczywiście, ja w większości przypadków synchronizuję palma z laptopem (mam backup na stacjonarnym), a ładowarkę mam podłączoną na stałe, więc palm jest ładowany za każdym razem gdy jest w craddle'u bez względu na to czy mam kompa pod ręką czy nie.









2. Nic nie może się stać. "Stay on in craddle" dotyczy tylko i wyłącznie wypadku gdy zostawiaąc palma w podstawce chcesz by się nie wyłączał. Np.: przepisujesz z niego jakiś tekst i nie chcesz co chwila pstrykać włącznikiem lub jeśli chcesz używać go jako biurkowego zegarka z Big Clock'iem lub kto co tam lubi. Jeśli chcesz używać w ten sposób palma bez podstawki to istnieje taki programik Always On, który pozwala dowolnie ustawiać czas samoczynnego wyłączania lub włącza palma na stałe.









Pozdrawiam





Ladowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2001, 11:42:00 »
Dzieki, kamien spadl mi z serca!!!