Ktory pulpit najlepszy?

  • 8 Odpowiedzi
  • 1229 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ktory pulpit najlepszy?
« dnia: Marzec 30, 2002, 11:07:16 »
Przeglądałem ostatnio zamienniki standardowego pulpitu: Silver Screen, Launcher III, i Launch`Em. Na codzien uzywam Silver`a i bardzo przypadł mi do gustu, jest sliczny od strony graficznej, jest wyrazny, sa w nim wazne komendy. Ale moze ktos uzywa innych i chcialby sie podzielic ich zaletami (jak z obsluga MMC,SD; latwosc obslugi, przejzystosc funkcji itp.).

*

Offline jdw

  • *
  • 73
    • www.palmsoft.boo.pl
Ktory pulpit najlepszy?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2002, 12:46:44 »
Mi też się graficznie najbardziej podoba Silver, ale LuncherIII ma trochę więcej funkcji które by się przydały Silverowi. Nie są to coprawda takie jakieś bardzo ważne funkcje dlatego używam Silvera.

Ktory pulpit najlepszy?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2002, 20:23:02 »
ile razy można klepać na ten sam temat.
Po raz ostatni porada ma temat launchera MegaLauncher 3.2.2 (VIP) nie ma sobie równych. Wygląda ładnie (skiny) i jest wg. mnie najbardziej funkcjonalny ze wszystkich obecnych launcherów. Szerzej już o tym pisałem więc poszukaj we wcześniejszych tematach zamiast powracać do tego tematu po raz n-ty

Ktory pulpit najlepszy?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2002, 23:36:40 »
Tylko Megalauncher

*

Offline Tom

  • 8
Ktory pulpit najlepszy?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2002, 12:49:46 »
A ja wolę Silver

Ktory pulpit najlepszy?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2002, 12:47:40 »
Silver jest bardzo fajny, ale niestety dużo wolniejszy od MegaLaunchera. A szkoda :)

Ktory pulpit najlepszy?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2002, 22:37:08 »
Wielki dzieki za odpowiedzi na temat mego pytania. Zaladowalem wlasnie MegaLaunchera i jestem mile zaskoczony, pod wzgledem wygladu Silver ma palme:) pierwszenstwa, ale jesli chodzi o opcje, szybkosc to ML wychodzi na prowadzenie. Wie ktos moze czy jest jakis program do robienia Skinow do tego Launchera?

Ktory pulpit najlepszy?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 02, 2002, 23:36:30 »
JAk chcesz, to skrobnij na priv - mam chyba 5 skórek ze strony producenta.

*

Offline jawi

  • *
  • 77
Ktory pulpit najlepszy?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 08, 2002, 09:54:04 »
Coś ty Marcin taki nerwowy? Jak ci się nie podoba- nie musisz czytać!