Co powiecie na sondę?

  • 6 Odpowiedzi
  • 1483 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Aleksander Kapica

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
Co powiecie na sondę?
« dnia: Marzec 19, 2001, 20:25:00 »
Wszyscy już widzieli nowości w tym roku, poczynając od Edge poprzez Clie aż do m505. Chciałem się zapytać co byście powiedzieli na jakąś prostą sondę taką jak na PDABuzz, gdzie każdy może oddać głos na swój ulubiony (wyśniony) model z palmOS? (Pytanie szczególnie do Alberta).

Co powiecie na sondę?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2001, 20:42:00 »
Dzis juz nie jutro chce sade zmienic ale mam inne plany

Co powiecie na sondę?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2001, 21:54:00 »
Ja na to jak na lato! Jestem ciekaw jej rezultatu... Czy w sondzie bedzie uwzgledniony nowy iPaq z 64 mega RAMu? ;) Ciekawe ile osob sni o tym modelu? Milych snow :).

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
Co powiecie na sondę?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2001, 22:22:00 »
COMPAQ troszke przesadzil - 600$ to chyba zart!!! Poza tym zamontowali przez pomylke nie ten os co potrzeba :)

*

Mastertext

Co powiecie na sondę?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2001, 22:41:00 »
M505 ONlY. Czy wiecie że M$ wyprodukował swoją dystrybucję Linuxa!

Co powiecie na sondę?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 19, 2001, 23:06:00 »
Jesli tak to moge sie zalozyc ze jest to najbardziej zawodny Linux. A pliki na pewno nie sa w jakims ludzkim formacie jak rpm. Domyslam sie, ze MSPM czy cos takiego. A powaznie to czytalem gdzies ze cale fragment kodu W2K sa zywcem "zdjete" z linuksa, nawet oparlo sie to o sad ale wiadomo Microsoft to potezna machina i latwo takiej sie nie obali, wiec pewnie bedzie sie slimaczyc. Jesli DOJ nawet nie jest w stanie tego zrobic... :(. A poza tym M$ przejal Corela, a ten robil Linuksa...

Co powiecie na sondę?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 26, 2001, 16:33:00 »
U nas w kraju podstawowym kryterium jest CENA. Jeśli używasz PalmOS zgodnie z założeniami projektantów to :




Jesteś młody, zdolny i bidny. Jak używasz Palma tylko jako efektownego terminarza to jesteś durnym (i bogatym) frajerem. Np Palm VII - super ale nawet na ebayu trzeba dać kilkaset USD! Poza tym spróbuj napisać polskie, ciekawe oprogramowanie - zaraz ci zhaczą i i tak guzik z wysiłku.