Hot Date

  • 1 Odpowiedzi
  • 2243 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hot Date
« dnia: Luty 25, 2001, 18:38:00 »
Chcialem zwrocic uwage, a co chyba przeszlo bez echa ze wyszla polska wersja programu Hot Date ktora jest do zassania stad: http://rallypilot.sourceforge.net/




Tpo bardzo dobry program w wersji freeware. Wlasciwie natknalem sie na niego przypadkowo. Chcialem miec program ktory podsumowuje wszystko co jest do zrobienia na kazdy dzien. Zastanawialem sie na WhatzUp ale programowo nie uzywam programow DataViza, kiedys moze napisze dlaczego (to maly kamyczek w dyskusji o piractwie - po prostu firma mnie zignorowala). Zastanawialem sie nad TealGlance ale tu z kolei program nie robil tego co obiecywal to jest nie "wyskakiwal" przy wlaczaniu Palma. Jak mnie lojalnie uprzedzila pomoc techniczna TealPointa program nie bedzie automatycznie wyskakiwac bo mam zaistalowany sterownik klawiatury (ten sam problem wystepuje przy pedicie). Przy okazji ich nastawienie jest diametralnie rozne od DataViza ktory przypomina M$ tj. kupiles program to wynocha. Mam dwa programy TealPointa i przekonalem sie ze w tej fimie kupuje nie tylko sam program, ale rowniez wsparcie i wszystkie nastepne upgrady (he, he jestem ciekaw jak czuja sie uzytkownicy MobileDB ktorym Handmark odmowil wsparcia i upgradu wersji 2.06 do 2.1 - co kogo obchodzi ze dwie firmy sie polaczyly ?? to znaczy ze licznik zostal "wyzerowany" ??)




Wracajac do tematu tj. Hot Date polecila mi go moja kumpela ktora jest Amerykanka. Wchodze na strone HD a tu szok, wersja polska! Instaluje a tu literki pieknie sie wyswietlaja. Zyc nie umierac. Polecam do przetestowania!




yokozuna

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
Hot Date
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2001, 22:42:00 »
yokozuna - Hot Date w polskiej wersji to nie taka już nowość, pisaliśmy o tym na łamach Palm Page PL, był nawet przez krótki czas do ściągnięcia ze strony...




Co do TealPoint - mnie też nie chciał \"wyskakiwać\", użyłem dlatego PowerLaunch, który pozwala automatycznie uruchamiać program po uruchomieniu Palma. Używałem go aby włączał TealGlance, no a potem przyszła kolej na Hot Date.