Problem z PiLoc`em

  • 4 Odpowiedzi
  • 964 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z PiLoc`em
« dnia: Maj 18, 2001, 15:07:00 »
Zmienilem InterpPilota na Polish PiLoc. Wszystko fajnie, aplikacje, menu itp. po polsku. Ale sa rzeczy ktore nie dzialaja. Np. w iSilo nie ma polskich czcionek w tekstach np. programie telewizyjnym, a w przypadku uzywania InterPilota nie bylo problemu. Launcher III takze nie wspolpracuje z PiLoc'em mam na mysli ikonki, menu i itp. To samo z AvantGo - niektore polskie znaki sa, a czesci nie ma. Czy mozna cos z  tymi sprawami zrobic ???

*

Offline paulo

  • **
  • 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION
Problem z PiLoc`em
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2001, 16:22:00 »
PiLoc koduje w WIN-1250 a w Interpilocie masz do wyboru: albo ISO (najbardziej popularny sposob kodowania polskich stron) albo wlasnie WIN-1250.









Co do programu telewizyjnego: mozesz ze strony sciagnac rowniez wersje dla Piloca (zrobilem bo sam uzywam :)









Pozdrowienia




Paulo Ochendzan




www.palmtv.tnt.pl
:: paulo :: happy HTC SENSATION user :: GG 1521349 ::

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z PiLoc`em
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2001, 19:23:00 »
Przyszle wersje PiLoc beda mialy obsluge ISO.

Problem z PiLoc`em
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2001, 22:45:00 »
Ja mam oryginalnego PiLoc'a do PlmOs 3.3. Czy to znaczy ze musze zrobic upgrade do 3.5 a potem wgrac odpowiedniego Piloc'a. Tylko ze nie wiem gdzie znalesc PalmOs 3.5 do Palm V. Moze jakies info??? Dziekuje

Problem z PiLoc`em
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2001, 23:15:00 »
Przyszle wersje sa juz dostepne od jakiegos czasu :)




PiLoc 2.14 obsluguje zarowno ISO jak i Win1250.




To zdecydowanie rozwiazuje problemy z polskimi znaczkimi, ktore raz sa a raz ich nie ma ;)




Mysle ze naleza sie duze podziekowania dla Alberta, bo to on byl jednym z tych ktorzy "walczyli" z Penreader'em i ISO w PiLoc'u.




Dzieki Albert!!!