GPRS i blazer (przegladarka www)

  • 8 Odpowiedzi
  • 1091 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GPRS i blazer (przegladarka www)
« dnia: Sierpień 06, 2001, 10:41:00 »
mam pytanie do wszystkich uzywających GPRS z przegladarką BLAZER "czy udała wam się zmusić ten program do współpracy " U mnie po zestawieniu połączenia GPRS zawiesza się przeglądarka. Może problem tkwi w tym, że niw wiem gdzie zbytnio skonfigurować gateway do providera GSM. czekam na jakieś rozwiązania  

*

Offline Cezex

  • ***
  • 493
    • RedFish
GPRS i blazer (przegladarka www)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2001, 14:22:00 »
Jesli uzywasz jej do WWW a nie do WAP to polecam Eudore ! Jest duzo lepsza i przede wszystkim duzo szybsza.

GPRS i blazer (przegladarka www)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2001, 15:26:00 »
Cezex, czy testowales Palmscape?




Co sadzisz?

GPRS i blazer (przegladarka www)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2001, 15:26:00 »
Cezex, czy testowales Palmscape?




Co sadzisz?

GPRS i blazer (przegladarka www)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2001, 22:04:00 »
Ja nie mialem zadnych klopotow z blazerem o ile udalo mi sie polaczyc w gprs. A samo laczenie dzialo w kratke ! Palma m505 testowalem z Motorola Timeport.

GPRS i blazer (przegladarka www)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2001, 11:33:00 »
Miałem ten sam problem. Po zestawieniu połaczenia, przy próbie skontaktowania się z serwerem blazer zawieszał system.




Ponieważ na emulatorze działał mi prawidłowo spróbowałem przeinstalowac palma instalując blazera na goły system i doinstalowując inne rzeczy. Pomogło. Blazer działa i działają też wszystkie inne doinstalowane aplikacje.




Problem z zawieszaniem dotyczył wszystkich wersji blazera, jakie testowałem.




Działającą konfigurację udało mi się uzyskać z Blazerem 1.1, który dostałem z Handspring Polska.









Jeśli chodzi o inne przeglądarki to testowałem również AvantGo, Palmscape, Browse It i Eudora Web. Ta ostatnia działa troszkę inaczej. Pobiera dane bezpośrednio ze strony i sama je wyświetla, dzięki czemu jest dużo szybsza od pozostałych. Ma jednak poważną wadę: nie wyświetli ŻADNEJ grafiki. Pozostałe korzystają z serwera pośredniczącego, który pobiera stronę, przetwarza ją do postaci strawnej dla Palma i wysyła do palmtopa.




Według mnie zdecydowanie najlepszy z nich jest Blazer. Dobrze radzi sobie z grafiką. Całkiem nieźle chodzi tez AvantGo!




Wszystkie ppotrafią czytać strony założone w moim portaliku: http://www.wpg.pl/. Zapraszam wszystkich do założenia własnej stronki działającej w Palmie i w telefonach WAP.

GPRS i blazer (przegladarka www)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2001, 22:15:00 »
czy mozna skas sciagnac wersje demo Blazera? Wersja ktora jest np. na palmgear nie dziala bez rejestracji. Jesli ktos ma to bym sie ucieszyl - leckig@yahoo.com

GPRS i blazer (przegladarka www)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2002, 00:10:49 »
Spokojnie.......tylko nie zapchajcie serwera......:)

*

Offline paulo

  • **
  • 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION
GPRS i blazer (przegladarka www)
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2002, 00:38:49 »
U mnie tylko raz wywalił Palma... Teraz działa bez zarzutu..
:: paulo :: happy HTC SENSATION user :: GG 1521349 ::